Mistrovské zápasy 2019/2020 - podzim

Starší žáci - MSŽD - U15 - skupina E: 


Kolo 
Domácí
Hosté 
Výsledek 
1.
SK Hranice 
FC Vsetín 
10:1 (4:1)
2. 
TJ Val. Meziříčí
SK Hranice 
 
3. 
SK Hranice 
FC Baník
 
4. 
FK Třinec 
SK Hranice 
 
5. 
SK Hranice 
1.FC Vikt. Přerov 
 
6. 
FC Hlučín 
SK Hranice 
 
7. 
SK Hranice 
ŠSK Bílovec 
 
8. 
FK Šumperk 
SK Hranice 
 
9. 
SK Hranice 
SK Uničov
 
10. 
FC Vsetín 
SK Hranice 
 
11. 
SK Hranice
TJ Val. Meziříčí
 
12.
FC Baník 
SK Hranice 
 
13. 
SK Hranice 
FK Třinec 
 
Sobota  17.8. 2019
SK Hranice - FC Vsetín 10 : 1 (4:1)
Branky: Šíbal 4x, Zdražil 2x, Fárek, Kamidra, Pečeňa, Kunovský
Sestava: Frgal - Honeš (41' Riedl), Polách (54' Job), Kubeša, Koňařík (51' Číhal), Zdražil, Kunovský, Pečeňa, Fárek (41' Vaculík), Kamidra (54' Hlavica), Šíbal.
Trenér: Jursík, Kunovský
Hodnocení trenér Jursík: První utkání nového soutěžního ročníku jsme zvládli velmi dobře. Přestože jsme hráče nabádali, aby nepromeškali začátek zápasu, stalo se a soupeř toho využil. Byl to však první a taky poslední výkřik, protože od této chvíle existoval na hřišti pouze jeden tým – domácí. Pravda, po rychlém vyrovnání nám chvíli trvalo, než jsme dali další gól, ale když to přišlo, už to nešlo zastavit. Hráli jsme aktivní fotbal plný zakončení, který mohl skončit klidně i dvojnásobným výsledkem, pokud bychom proměnili aspoň všechny vyložené šance. Ve hře se objevovaly herní prvky z tréninku, což je pro trenéry nejdůležitější poznatek. Výsledek odpovídá zcela dění na hřišti, hosty jsme do ničeho nepustili. Kromě prvních 90 sekund chci všechny hráče pochválit za přístup i výkon. Jedním dechem ale dodávám, že přijdou daleko těžší soupeři, než byl Vsetín. Hned další zápas nám ukáže víc o naší kvalitě.
 
 
 

Mistrovské zápasy 2018/2019 - jaro

Starší žáci - MSŽD - U14 - skupina E :

Kolo
Domácí
Hosté
Výsledek
21.
SK Hranice
FK Šumperk
5:1 (3:0)
22.
1. FC Vikt. Přerov
SK Hranice
0:12 (0:5)
23.
SK Hranice
TJ Val. Meziříčí
2:2 (2:0)
24.
FC Vsetín
SK Hranice
0:6 (0:3)
25.
SK Hranice
SK Uničov
1:3 (1:0)
14.
TJ Val. Meziříčí
SK Hranice
2:1 (1:1)
15.
SK Hranice
FC Vsetín
7:3 (3:2)
26.
SK Hranice
FC Hlučín
2:6 (1:2)
16.
SK Uničov
SK Hranice
4:0 (1:0)
17.
FC Hlučín
SK Hranice
4:3 (2:2)
27.
ŠSK Bílovec
SK Hranice
2:1 (1:0)
18.
SK Hranice
ŠSK Bílovec
7:2 (5:0)
19.
SK Hranice
FC Baník
7:2 (3:0)
20.
FK Třinec
SK Hranice
6:1 (3:0)
Sobota 8. 6. 2019
FK Třinec - SK Hranice 6 : 1 (3:0)
Branka: Šíbal
Sestava: Frgal -  Humený (53' Seibert), Honeš, Riedl, Koňařík, Zdražil (53' Číhal), Kunovský,  Vaculík, Fárek (51' Hlavica), Kamidra (45' Pečeňa), Šíbal. 
Trenér: Jursík, Kunovský. 
Hodnocení trenér Jursík: K poslednímu utkání sezóny jsme zajížděli na hřiště vedoucího celku s cílem překazit domácím mistrovské oslavy bodovým ziskem. Bohužel jsme domácím dali hned v úvodu utkání dárek v podobě polovlastního gólu. Nevím, zda tohle ovlivnilo náš výkon, ale domácí nás přehrávali ve všech řadách, byli ochotnější přesnější, rychlejší. Po ztrátě míče měli snahu jej ihned získat, což se jim v našem letargickém rozpoložení dařilo takřka ihned. Z tohoto tlaku vyplývaly další naše chyby a inkasované góly, takže konec poločasu znamenal třígólovou ztrátu. Druhý poločas jsme začali nadějněji, když jsme snížili. ohužel hned za 2 minuty jsme opět chybovali a dostali další gól, což znamenalo definitivní rozložení sil. Dnes jsme podali špatný výkon, byť jsme hráli proti nejlepšímu týmu soutěže. Neuměli jsme si poradit s rychlostí autora 4 gólů Ročka, ani kreativitou záložníků domácích. Domácí podali výborný výkon, celý zápas chtěli hrát, nedali nám žádnou šanci. My jsme naopak podali slabý výkon a zaslouženě jsme vysoko prohráli.
 
Sobota 1.6. 2019
SK Hranice - FC Baník 7 : 2 (3:0)
Branky: Šíbal 3x, Pečeňa, Riedl, Zdražil, Fárek
Sestava: Frgal - Šimera (46' Humený), Honeš, Riedl, Koňařík (57' Seibert), Zdražil (46' Číhal), Kunovský, Vaculík, Fárek, Šíbal (57' Tomeček), Pečeňa (54' Hlavica) 
Trenér: Jursík, Humený.
Hodnocení trenér Jursík: K dnešnímu utkání přijel soupeř z nejatraktivnějších. Navíc jsme s ním s jediným neuhráli v soutěži ještě žádný bod, takže motivaci jsme snad nemohli mít větší. Zápas jsme zahájili ofenzívně a hned z první standartky jsme skórovali. V kvalitní hře jsme pokračovali i nadále, takže závěrečný účet poločasu byl pro nás velmi příznivý. Hosté byli šikovní na míči, ale my jsme je dokázali přetlačit větší silou a agresivitou. Poločas byl plný útočných akcí, takže se bylo na co koukat. My jsme se nechali ke konci poločasu strhnout ke hře nahoru – dolů, což přinášelo hodně ztrát míčů. Po zklidnění o přestávce jsme nastoupili opět soustředěně se snahou zápas rychle rozhodnout. To se také podařilo, hráči překvapivě dobře zvládli zápas i po prostřídání. Utkání jsme zaslouženě dovedli do vítězného konce a předvedenou hrou potěšili nejen sebe, ale i přítomné diváky.
 
Středa 29. 5. 2019
ŠSK Bílovec - SK Hranice 2 : 1 (1:0)
Branka: Riedl
Sestava: Frgal -  Humený (50' Šimera), Honeš, Riedl, Koňařík (59' Seibert), Číhal (45' Zdražil), Kunovský,  Vaculík (63' Tomeček), Fárek (56' Hlavica), Kamidra (40' Pečeňa), Šíbal. 
Trenér: Jursík, Humený. 
Hodnocení trenér Jursík: V dnešním utkání došlo k něčemu, co jsem zatím nemusel řešit. Hráči si pod dojmem snadného vítězství před 3 dny mysleli, že se soupeř porazí sám. Tak také k utkání přistoupili. Od první minuty si chtěl každý míč hlavně užít, hodně ho předržovali, vyhledávali osobní souboje, ve kterých jej ztráceli. Domácím stačil nadšený, poctivý, disciplinovaný výkon k tomu, aby zcela eliminovali naši hru. Když k tomu využili naše chyby ke vstřelení gólů, bylo poměrně velké překvapení na světě. Naši hráči až na výjimky odvedli špatný výkon, bude nutné si vyjasnit, proč hrají fotbal, jestli pro to, aby se ulili ze školy, nebo aby se fotbalově zlepšovali. Dnes si myslím, že 7 hráčů základní sestavy se přijelo ulít ze školy.
 
Neděle 26.5. 2019
SK Hranice - ŠSK Bílovec 7 : 2 (5:0)
Branky: Šíbal 5x, Pečeňa, Fárek
Sestava: Frgal - Humený (36' Hlavica), Honeš (36' Tomeček), Riedl, Koňařík (36' Job), Číhal (36' Fárek), Kunovský, Vaculík, Šíbal (46' Šimera), Kamidra, Pečeňa (36' Seibert)
Trenér: Jursík, Humený
Hodnocení trenér Jursík: V dnešním utkání jsme přivítali snaživého, ale přeci jen slabšího soupeře. Zlepšený herní projev v minulém utkání jsme chtěli zopakovat i v dnešním zápase. Začalo se nám to dařit hned od první minuty, kdy jsme přehrávali soupeře ve všech herních činnostech. Když k tomu přidáme opět střeleckou fazónu Marka šibala, byl zápas rozhodnut velmi brzy. Druhý poločas jsme zahájili stejně jako první a rychle jsme navýšili náskok až na 7 : 0. Pod dojmem vysokého vedení si však někteří hráči začali hrát své vlastní utkání, takže se pouštěli do zbytečných soubojů, ze kterých pramenily ztráty míče a soupeřovy protiútoky do nepřipravené obrany. Tak se také stalo, že v poslední čtvrthodině jsme dovolili hostům zvednout hlavu a kosmeticky upravit výsledek. Přes tento nedostatek skončilo utkání spravedlivě, vysoké vítězství jsme si zasloužili.
 
Sobota 18. 5. 2019
FC Hlučín - SK Hranice 4 : 3 (2:2)
Branky: Kunovský 2x, Fárek
Sestava: Frgal -  Šimera (39' Humený), Honeš, Riedl, Koňařík (60' Seibert), Číhal (50' Job), Kunovský,  Pečeňa (54' Hlavica), Fárek, Kamidra (60' Tomeček), Vaculík. 
Hodnocení trenér Jursík: Oboustranně kvalitní utkání rozhodly individuální chyby. My jsme jich udělali víc, ale důležitější je výrazně zlepšený herní projev našeho mužstva. Po dlouhé době mě náš fotbal bavil, byla z něj cítit agresivita, ochota běhat, schopnost vytvářet si šance. Po celý zápas jsme byli lepší ve hře uprostřed hřiště, kde jsme domácí nepustili do kombinace. Z toho pramenila oboustranně kvalitní křídelní hra, hrál se útočný fotbal, který rozhodla šťastnější koncovka domácích. Přestože se stále potýkáme s absencemi hráčů, hodnotím dnešní výkon jako velmi dobrý a doufám, že v něm budeme pokračovat hned v následujícím utkání v Bílovci.
 
 
Sobota 11. 5. 2019
SK Uničov - SK Hranice 4 : 0 (1:0)
Sestava: Frgal - Honeš (46' Hlavica), Riedl, Polách, Koňařík (60' Seibert) , Číhal (60' Tomeček), Kunovský,  Vaculík, Fárek, Šíbal, Pečeňa. 
Trenér: Jursík, Kunovský
Hodnocení trenér Jursík: V dnešním utkání jsme nepodali dobrý výkon. Všichni hráči hráli pod své možnosti, a když k tomu přidáme velké individuální chyby hráčů, nemohl být výsledek jiný. Všechny góly jsme soupeři nabídli. Nechci snižovat výkon domácích, ale herně jsme nebyli horší. Domácí nás ale potrestali větší odvahou do vápna, ale hlavně schopností vystřelit. My jsme za celý zápas domácí branku neohrozili a fotbal se na kudrlinky uprostřed hřiště  nehraje. Z dnešního výkonu jsem byl velmi rozladěný.
 
Středa  8.5. 2019
SK Hranice - FC Hlučín 2 : 6 (1:2)
Branky: Fárek, Pečeňa
Sestava: Frgal - Humený (48' Šimera), Polách (50' Honeš), Riedl, Koňařík (48' Job), Zdražil (60' Číhal), Kunovský, Vaculík (62' Seibert), Fárek (54' Hlavica), Šíbal, Pečeňa (58' Tomeček)
Trenér: Jursík, Humený
Hodnocení trenér Jursík: V dnešním utkání jsme narazili na vyspělého a velmi dobře organizovaného soupeře. Hosté měli sice v prvních 10 minutách štěstí, protože jsme neproměnili 3 gólové šance, ale od té chvíle převzali iniciativu a byli lepším týmem. Hráli aktivně s míčem, byli kombinačně lepší a zaslouženě šli do vedení. Nám se podařilo snížit a ve druhém poločase dokonce vyrovnat, ale to bylo vše, co jsme s výsledkem zvládli udělat. Soupeř pokračoval ve své hře plné pohybu a náběhů do volných prostorů, z čehož pramenily šance, které hosté zkušeně proměňovali. Největší rozdíl byl ve hře s míčem. Zatímco my jsme chtěli se soupeřem bojovat v osobních soubojích, v nichž jsme mimochodem hodně ztráceli, hosté velmi dobrou kombinací drželi ve hře všechny hráče a my běhali bez míče. Tentokrát jsme nepodali dobrý výkon, hlavně střed hřiště nám nefungoval. Někteří hráči zápas pojali jako svou vlastní hru a bude nutné s nimi probrat smysl fotbalu. 
 
Sobota  4.5. 2019
SK Hranice - FC Vsetín 7 : 3 (3:2)
Branky: Pečeňa 2x, Šíbal 2x, Hlavica, Číhal, Tomeček
Sestava: Frgal - Humený (36' Šimera), Honeš (47' Job), Polách (31' Riedl), Koňařík (37' Vaculík), Číhal (49' Tomeček), Kunovský, Pečeňa, Seibert (40' Fárek), Kamidra (42' Šíbal), Hlavica.
Trenér: Jursík, Humený
Hodnocení trenér Jursík: V dalším utkání žákovské divize jsme hostili poslední tým tabulky ze Vsetína. Po dvou výsledkově nevydařených zápasech jsme chtěli znovu naplno bodovat. Do utkání jsme nastoupili v pozměněné sestavě, abychom si ověřili i jinou skladbu týmu. Začali jsme výborně, hned z prvního útoku jsme otevřeli skóre. Průběh utkání jsme měli plně pod kontrolou, bohužel jsme se nevyvarovali individuálních chyb, takže jsme umožnili hostům držet v 1. poločase vyrovnané skóre. Herně to bylo úplně někde jinde, i když jsme se mnohokrát nechali chytit do ofsajdových pastí hostů. Druhý poločas znamenal zvýraznění výsledkového rozdílu, který více odpovídal poměru sil na hřišti. Jsem rád, že i hráči, kteří pravidelně nenastupují do úvodů zápasů, ukázali svou kvalitu a mají podíl na vítězství. Všechny hráče chválím za přístup k utkání.
 
Středa  24. 4. 2019
TJ Val. Meziříčí - SK Hranice 2 : 1 (1:1)
Branky: Kamidra
Sestava: Frgal - Humený (49' Šimera), Riedl, Honeš (60' Hlavica), Koňařík (51' Job), Fárek (55' Číhal), Zdražil, Vaculík, Šíbal (65' Tomeček), Kamidra, Pečeňa (67' Seibert). 
Trenér: Jursík, Humený
Hodnocení trenér Jursík: K dnešnímu předehrávanému utkání jsme zajížděli do Valašského Meziříčí, se kterým jsme v posledním vzájemném utkání zbytečně remizovali. Do utkání jsme nastupovali s tím, že chceme ztrátu ze vzájemných zápasů smazat. Začali jsme aktivně, byli častěji na míči a vytvářeli jsme si šance, z nichž minimálně 3 měly skončit brankou. Nestalo se, a tak nás domácí z ojedinělého protiútoku potrestali za nedůslednost. I v dalším pokračování 1. poločasu jsme byli lepším týmem, ale opět jsme zahazovali i ty nejvyloženější šance. Přesto se nám podařilo před poločasem vyrovnat, ale výsledek poločasu měl být aspoň 5 : 1 v náš prospěch. Ve druhém poločase se charakter hry nezměnil, byli jsme kombinačně lepší, domácí hrozili pouze po dlouhých nákopech. Rozhodnutí přišlo po standartní situaci, kterou jsme nedokázali ubránit. Fotbal se hraje, zaplaťpánbůh, na góly, což je možná nespravedlivé vzhledem k průběhu utkání. Dnes totiž nevyhrál lepší, ale šťastnější tým. My jsme podali dobrý výkon, srazila nás neproduktivita v zakončení.
 
Sobota  20.4. 2019
SK Hranice - SK Uničov 1 : 3 (1:0)
Branka: Riedl
 
Sestava: Frgal - Humený, Honeš (48' Hlavica), Riedl, Koňařík (55' Seibert), Číhal (49' Job), Vaculík, Pečeňa, Fárek, Kamidra, Šíbal.
Trenér: Jursík, Humený
Hodnocení trenér Jursík: Do dnešního utkání jsme nastoupili v hodně pozměněné sestavě, kdy nám z různých důvodů vypadli 4 hráči základní sestavy. Zápas jsme rozehráli slušně, byť nás soupeř od začátku tlačil do defenzívy. Přesto jsme si dokázali vytvořit nějaké střelecké příležitosti, ale bez úspěchu. Soupeř byl důraznější, lépe dostupoval a hlavně ve středu hřiště vyhrával více soubojů. Přesto jsme se dostali do vedení z penalty po faulu na M. Šíbala. Výsledek poločasu byl příznivý i proto, že jsme nechybovali v obranné fázi. Druhý poločas už tak dobrý v tomto ohledu nebyl, charakter hry se nezměnil, ale my jsme začali v defenzívě více chybovat. Všechny tři góly jsme hostům nabídli díky našim velkým individuálním chybám. Utkání tak dospělo ke spravedlivému konci, hosté si zasloužili za dnešní výkon plný bodový zisk.
 
 
Neděle  14. 4. 2019
FC Vsetín - SK Hranice 0 : 6 (0:3)
Branky: Pečeňa 3x, Zdražil, Šíbal, Vaculík
 
Sestava: Frgal - Humený (44' Job), Riedl, Polách, Šimera (41' Honeš), Zdražil (44' Číhal), Vaculík, Pečeňa, Fárek (44' Hlavica), Kamidra (58' Tomeček), Šíbal (47' Seibert)
Trenér: Jursík, Humený
Hodnocení trenér Jursík: K dalšímu utkání jsme zajížděli na hřiště Vsetína, kde jsme na podzim po boji vyhráli. Navíc se utkání přesunulo na umělku menších rozměrů, což mělo být z mého pohledu výhodou pro domácí. Když k tomu přidáme fakt, že jsme nastoupili bez důležitých hráčů, kteří nastoupili na celý zápas za starší mužstvo, mělo být utkání vyrovnané. Nic z toho nás však nečekalo. Utkání jsme začali aktivně, brzy jsme vedli. Když jsme v půlce prvního poločasu přidali druhý gól, už jsme nějakou dobu domácí přehrávali ve všech řadách. Parádním gólem dobrý první poločas ukončil nový střední záložník Pepa Vaculík, takže jsme mohli jít do šaten v klidu a v pohodě. Ve druhém poločase jsme i po vystřídání pokračovali v aktivní hře se snahou dát další góly. Svátečním střelcům se to nepovedlo, a tak se musel probudit střelecky Vojta Pečeňa, který zvládl ve druhém poločase čistý hattrick. Za kvalitní, byť ne bezchybný výkon, jsme si určitě zasloužili výrazně vyhrát. Soupeře jsme přehráli kvalitou ve všech herních činnostech. Zapracovat musíme na součinnosti obranné čtveřice. Za výkon chci chlapce pochválit. Za krásného jarního počasí jsme si zápas užili i my na střídačce a s námi i početná skupina diváků z řad rodičů, kterým děkujeme za přízeň. Teď se musíme dobře připravit na další zápas s Uničovem, který slibuje napínavý souboj.
 
Neděle  7.4. 2019
SK Hranice - TJ Val. Meziříčí 2 : 2 (2:0)
Branky: Pečeňa, Šíbal
 
Sestava: Frgal - Šimera, Kamidra, Riedl, Koňařík (42' Humený), Zdražil, Kunovský, Vaculík, Pečeňa (59' Polách), Šíbal, Fárek 
Trenér: Jursík, Humený
Hodnocení trenér Jursík: V dnešním utkání jsme měli konečně zjistit, jak na tom doopravdy výkonnostně jsme. Předchozí dvě utkání jsme odehráli proti odevzdaným mužstvům, které nekladly takřka žádný odpor. Dnes přijel tradiční soupeř, který zpočátku rovněž nevykazoval velkou aktivitu. Byli jsme rychlejší, kombinačně lepší, ochotnější. Z toho vyplynulo pohodové poločasové vedení, které mohlo být ještě výraznější. Ani začátek druhého poločasu nenaznačoval velkou změnu v poměru sil na hřišti. Přesto byla v naší hře patrná určitá změna – začali jsme předržovat míč a ulevovat si v plnění obranných úkolů. Po čtvrthodině druhého poločasu přišel trest v podobě kontaktního gólu po naší hrubce. To měnilo myšlení některých hráčů a znamenalo desetiminutovku plnou chyb. Soupeř nás potrestal z rohu a vyrovnal. Přestože se nám podařilo vrátit se do zápasu a vytvořit si několik šancí na zvrácení výsledku, vítězný gól jsme už nedali. Test výkonnosti se výsledkově sice nepovedl, ale herně mě utvrdil v tom, že jdeme správným směrem. Jen si nesmíme myslet, že si před námi každý soupeř po dvou výrazných výhrách sedne na zadek. Dnes jsme se porazili sami. Podle vývoje zápasu jsme dva body ztratili, ale to se v tomhle věku stává. Je potřeba se z toho poučit a připravit se na další utkání ve Vsetíně.
 
Neděle  31.3. 2019
1. FC Vikt. Přerov - SK Hranice 0 : 12 (0:5)
Branky: Šíbal 5x, Kunovský 3x, Pečeňa, Riedl, Koňařík, Tomeček
 
Sestava: Frgal - Šimera (40' Humený), Riedl, Kamidra, Koňařík (40'Job), Zdražil (44' Číhal), Kunovský, Vaculík, Fárek (44' Seibert), Šíbal (44' Tomeček), Pečeňa (44' Hlavica)
Trenér: Jursík, Humený
Hodnocení trenér Jursík: V dnešním utkání s odvěkým rivalem jsme chtěli napravit předchozí nezdary ze vzájemných zápasů, v nichž jsme odešli dvakrát poraženi. Utkání jsme začali soustředěně,nedávali jsme soupeři žádný prostor ani čas na nějakou kombinaci, dlouhé míče jsme celkem spolehlivě sbírali. Zpočátku to na žádnou velkou kanonádu nevypadalo, byť jsme se hned od úvodu zápasu dostávali do velkých šancí. Brzký gól nás uklidnil, ale ke zvýraznění skóre došlo až po 20 minutách. Pak se to ale spustilo jako lavina, hráči se fotbalem bavili, soupeře jsme dostali úplně na kolena. Byli jsme ochotní běhat, bránit, vytvářet brankové příležitosti a ty i proměňovat. Poločasový hvizd přerušil naše řádění, ale nezastavil. Druhý poločas byl stejně dobrý jako první, ani po vystřídání se charakter hry nezměnil. Chlapci podali kvalitní ofenzívní výkon, dařilo se všem, nejvíc bych asi ohodnotil autora 5 branek – Marka Šíbala. Jinak lze říct, že jsme domácímu týmu fotbal znechutili a vrátili jim porážky i s úroky. Děkuji chlapcům za krásný fotbalový zážitek, náš dnešní fotbal musel bavit všechny přítomné.
 
Sobota  23.3. 2019
SK Hranice - FK Šumperk  5 : 1 (3:0)
Branky: Kamidra 2x, Zdražil, Kunovský, Šíbal
 
Sestava: Frgal - Šimera (44' Humený), Riedl, Honeš, Koňařík (44´Job), Zdražil (56' Číhal), Kunovský, Vaculík, Fárek (45' Hlavica), Kamidra (56' Tomeček), Šíbal (48' Seibert)
Trenér: Jursík, Humený
Hodnocení trenér Jursík: K prvnímu jarnímu utkání přijel soupeř ze Šumperka. Měli jsme mu co vracet, protože v předposledním podzimním utkání soutěže jsme s ním prohráli na jeho hřišti 0 : 1. Výsledky v přípravě jsme měli vcelku dobré, takže jsme byli zvědaví, jak se promítne zimní dril do mistrovské soutěže. Průběh utkání určitě ovlivnily dva rychlé góly a vedení 2 : 0, ale dá se říct, že jsme měli vývoj zcela ve své moci. Soupeř měl velké problémy v přechodové fázi, navíc měl dost problémů s bráněním standartek, potíže mu dělal i presink našich hráčů. My jsme odvedli v 1. poločasu dobrý výkon, takže jsme odcházeli s tříbrankovým vedením. Začátek 2. poločasu potvrdil naši převahu a nic na tom nezměnilo ani početné střídání. Škoda obdržené branky v závěru utkání, kdy jsme začali hrát poněkud laxně. Začátek sezóny se chlapcům povedl, byť musím říct, že soupeř kladl jen malý odpor.
 

Mistrovské zápasy 2018/2019 - podzim

Starší žáci - MSŽD - U14 - skupina E : 

 
Kolo
Domácí
Hosté 
Výsledek
1.
SK Hranice 
FC Baník 
3:6 (2:3)
2.
FK Třinec 
SK Hranice 
6:1 (2:0)
3.
SK Hranice 
FK Šumperk 
7:0 (3:0)
4.
1.FC Vikt. Přerov
SK Hranice
5:0 (2:0)
5.
SK Hranice 
TJ Val. Meziříčí
1:1 (0:0)
6.
FC Vsetín
SK Hranice 
2:4 (2:3)
7.
SK Hranice
SK Uničov 
4:2 (2:1)
8.
SK Hranice 
FC Hlučín 
2:1 (0:0)
9.
ŠSK Bílovec
SK Hranice 
1:3 (1:3)
10.
FC Baník 
SK Hranice 
5:2 (3:2)
11.
SK Hranice 
FC Třinec 
3:2 (3:1)
12.
FK Šumperk 
SK Hranice 
1:0 (1:0)
13.
SK Hranice 
1. FC Vikt. Přerov
4:6 (2:5)
 
Sobota  10.11. 2018
SK Hranice - 1. FC Vikt. Přerov  4 : 6 (2:5)
Branky: Kamidra 3x, Šíbal
 
Sestava: Frgal - Job (55' Číhal), Riedl, Honeš, Koňařík, Šíbal, Kunovský, Vaculík, Fárek (44' Zdražil), Kamidra (62' Hlavica), Pečeňa
Trenér: Jursík, Humený
Hodnocení trenér Jursík: V posledním utkání sezóny jsme odehráli výsledkově naprosto nevydařený zápas. Tragických 14 minut prvního poločasu znamenalo vedení hostů 0 : 4 a v podstatě konec zápasu. V úvodu jsme vyráběli obrovské chyby, které soupeř trestal. Když už jsme se srovnali se stavem a začali hrát, udělali jsme další hrubku a soupeř nás opět potrestal. Do druhého poločasu jsme vstoupili s odhodláním se o výsledek poprat. Začali jsme aktivně s dobrou kombinací a výrazně hosty přehrávali. Podařilo se nám snížit na 3 : 5, ale hosté se v nahodilém útoku dostali do vápna a rozhodčí odpískal hodně přísnou penaltu, kterou hosté opět výsledkově odskočili. Přesto chci ocenit zaujetí hráčů a chuť s nepříznivým výsledkem něco udělat. Chlapci hráli kvalitní fotbal až do poslední minuty, soupeře skoro nepustili z obranné poloviny. Bohužel první čtvrthodinu už se smazat nepodařilo.

 

Neděle 4. 11. 2018

FK Šumperk - SK Hranice 1 : 0 (1:0)

Sestava: Frgal - Job (50' Šíbal), Riedl, Honeš (63' Seibert), Koňařík, Zdražil, Kunovský (12' Číhal), Vaculík, Fárek (61' Hlavica), Kamidra, Pečeňa
 
Trenér: Jursík, Humený
Hodnocení trenér Jursík: Dnešní utkání se nám moc nepovedlo především ve hře dopředu. Obrana hrála bez chyb až na standartní situaci při obdrženém gólu, bohužel to byl jediný klad dnešního zápasu. Nedařilo se záložníkům, útočníci byli bez míčů, takže nám vyklízeli krajní prostory hřiště, čímž jsme to domácím hodně usnadnili. K dnešnímu vítězství jim stačil nadšený výkon a proměněná jedna standartka. My jsme tentokrát byli nepřesní jak v přípravné kombinaci, tak v koncovce. Za celý zápas jsme domácí branku v podstatě neohrozili, a tak není divu, že jsme poprvé v sezóně nevstřelili gól. Je škoda, že jsme neudrželi kvalitu hry z předcházejících utkání. Na poslední utkání sezóny se musíme připravit lépe, abychom uspěli.
 
Sobota  27.10. 2018
 
SK Hranice - FC Třinec  3 : 2 (3:1)
 
Branky: Kamidra 2x, Pečeňa
 
Sestava: Frgal - Job (54' Seibert), Riedl, Honeš, Koňařík (36' Číhal), Zdražil (36' Šíbal), Kunovský, Vaculík, Fárek, Kamidra, Pečeňa
 
Trenér: Jursík, Kunovský
Hodnocení trenér Jursík: V dalším utkání divizní soutěže žáků jsme přivítali na umělce 2. tým tabulky z Třince. V prvním vzájemném měření sil jsme v Třinci prohráli vysoko 1 : 6, takže jsme měli soupeři co oplácet. Navíc jsme cítili, že máme formu, v minulých kolech jsme podávali velmi dobré kolektivní výkony. Proto jsme šli do zápasu s velkou motivací popasovat se s jedním z favoritů soutěže. Utkání jsme začali aktivně, byli jsme agresívní, kombinačně se nám dařilo. Z toho vyplynul úvodní gól, bohužel jsme hned po 3 minutách inkasovali po chybách vyrovnávací gól. To nás ale nezabrzdilo, nadále jsme hráli náročný, fotbalově velmi kvalitní žákovský fotbal, z nějž jsme do poločasu vytěžili další dvě krásné branky. Začátek druhého poločasu jsme trochu podcenili a dovolili hostům snížit. Chvíli nám trvalo, než jsme se srovnali, ale naštěstí jsme tuto část zápasu přečkali a znovu se vrátili do hry. Soupeř výrazně zjednodušil hru dlouhými nákopy, takže jsme hodně bojovali ve vzduchu, ale ani to hostům nevycházelo. V kvalitním utkání se tak hrálo až do konce ve     vysokém tempu a je potěšitelné, že jsme zápas zvládli fyzicky i herně. Zaslouženě jsme získali 3 body a zabydlujeme se v horní polovině tabulky. Důležitější však je zvyšující se kvalita individuálních výkonů i týmový výkon. Všem hráčům gratuluji a doufám, že nám nasazení a výkonnost vydrží do konce sezóny.

 

 
Sobota 20. 10. 2018
 

FC Baník - SK Hranice 5 : 2 (3:2)

 
Branky: Kamidra, Kunovský
 
Sestava: Frgal - Job (58' Šimera), Riedl, Honeš, Koňařík (48' Šíbal), Zdražil (62' Číhal), Kunovský, Vaculík (64' Seibert), Fárek (58' Hlavica), Kamidra, Pečeňa
 
Trenér: Jursík, Humený
 
Hodnocení trenér Jursík: K dnešnímu utkání jsme zajížděli k vedoucímu týmu tabulky do Ostravy. Baníkovské béčko nás překvapilo vysokou kvalitou už v prvním utkání na začátku sezóny, takže jsme očekávali velký kvapík i v tomto utkání. Předpoklady se potvrdily, domácí hráli atraktivní fotbal plný pohybu a agresivity, z čehož vytěžili v úvodu utkání dvoubrankové vedení. My jsme měli snahu se domácím vyrovnat, což se nám podařilo ve 27. minutě i výsledkově, bohužel jsme po špatné rozehrávce pustili domácí před přestávkou opět do vedení. Přesnost a nebojácnost v rozehrávce byly nakonec limitní ve výsledku utkání. Zatímco domácí nechybovali, my jsme si nepřesnostmi komplikovali život a vytvářeli prostor pro domácí k zakončení. Jinak lze říct, že jsme odehráli velmi kvalitní utkání, v němž jsme dokázali s domácími držet krok do poslední minuty. Přesto domácí vyhráli zaslouženě, měli vyšší kvalitu v mezihře i v zakončení. Mám radost, že jsme zápas v závěru nevypustili, ale chtěli jsme se domácím vyrovnat. 
béčko nás překvapilo vysokou kvalitou už v prvním utkání na začátku sezóny, takže jsme očekávali
 
velký kvapík i v tomto utkání. Předpoklady se potvrdily, domácí hráli atraktivní fotbal plný pohybu a
agresivity, z čehož vytěžili v úvodu utkání dvoubrankové vedení. My jsme měli snahu se domácím
vyrovnat, což se nám podařilo ve 27. minutě i výsledkově, bohužel jsme po špatné rozehrávce pustili
domácí před přestávkou opět do vedení. Přesnost a nebojácnost v rozehrávce byly nakonec limitní ve
výsledku utkání. Zatímco domácí nechybovali, my jsme si nepřesnostmi komplikovali život a vytvářeli
prostor pro domácí k zakončení. Jinak lze říct, že jsme odehráli velmi kvalitní utkání, v němž jsme
dokázali s domácími držet krok do poslední minuty. Přesto domácí vyhráli zaslouženě, měli vyšší
kvalitu v mezihře i v zakončení. Mám radost, že jsme zápas v závěru nevypustili,
 
 
Sobota 13. 10. 2018
 

ŠSK Bílovec - SK Hranice 1 : 3 (1:3)

 
Branky: Kamidra, Zdražil, Fárek
 
Sestava: Frgal - Humený (52' Šimera), Riedl, Honeš, Koňařík (48' Job), Zdražil (60' Šíbal), Kunovský, Vaculík, Fárek (62' Seibert), Kamidra (48' Číhal), Pečeňa
 
Trenér: Jursík, Kunovský
 
Hodnocení trenér Jursík: K dalšímu utkání jsme zajížděli do Bílovce s úmyslem prodloužit sérii zápasů bez porážky o další korálek. Do utkání na umělé trávě jsme vstoupili velmi dobře a už ve 4. minutě jsme šli do vedení. V úvodu utkání jsme dobře kombinovali, vyhrávali osobní souboje, takže jsme si vytvářeli další střelecké příležitosti. Nebylo tedy divu, že jsme vstřelili další gól. V tu chvíli se zdálo, že o vítězi není pochyb. Bohužel jsme opět chybovali při bránění, a tak soupeř ihned z rozehrávky po obdrženém gólu snížil. Pod dojmem gólu se poněkud změnil charakter utkání, domácí začali být odvážnější, my jsme naopak byli opatrnější, takže se domácí dostali do několika slibných akcí, naštěstí bez úspěchu. Po půlhodině se nám po podařené akci povedlo zvýšit náskok, který nás měl uklidnit. Stalo se, bohužel u některých hráčů to způsobilo spíš uspokojení. Druhý poločas přinesl víc bojovnosti, nám poněkud přestala vycházet kombinace, takže se hodně času hrálo uprostřed hřiště. I když se ještě na obou stranách odehrály nějaké situace zavánějící gólem, skóre se už nezměnilo. Podle vývoje zápasu jsme si vítězství zasloužili, jen musíme zapracovat na konzistenci výkonu, abychom zbytečně neztráceli v takových zápasech kontrolu nad vývojem. Špatnou zprávou je ztráta P. Humeného, který se zranil v průběhu druhého poločasu.
 
 
 
Neděle   7.10. 2018
 
SK Hranice - FC Hlučín  2 : 1 (0:0)
 
Branky: Šíbal, Vaculík
 
Sestava: Frgal - Humený (36' Job), Riedl, Honeš (58' Hlavica), Koňařík (61' Šimera) , Zdražil, Kunovský, Vaculík, Fárek (70' Seibert),  Kamidra, Pečeňa (49' Šíbal)
 
Trenér: Jursík, Humený
 
Hodnocení trenér Jursík: V dnešním utkání se potkali sousedé v tabulce. My jsme chtěli pokračovat ve zlepšených výkonech a naplno bodovat, soupeř se chtěl určitě posunout v tabulce výš. A tak se hrál vcelku atraktivní fotbal, v němž jsme měli v prvních 25 minutách převahu i gólové šance, ale ani Fárek, Pečeňa, Kamidra a Zdražil své šance nevyužili. Ke konci poločasu se soupeř zvedl a byl aktivnější. Ve druhém poločase hosté pokračovali v aktivní hře, kdy nás přehrávali ve středu hřiště důrazem. My jsme v této fázi byli málo na míči, rychle jsme se ho zbavovali nebo jsme jej ztráceli nepřesnostmi v přihrávkách. V těchto fázích nás podržel výbornými zákroky brankář Frgal. Když jsme se dostali zpět do zápasu, chybovali jsme před vlastní šestnáctkou a 15 minut před koncem jsme nechali jít hosty do vedení.  Naštěstí se nám podařilo velmi rychle vyrovnat po akci jako z bundesligy, a tak byl konec  zápasu otevřený. Výborné bylo, že oba soupeři chtěli zápas rozhodnout ve svůj prospěch, takže se bylo na co dívat až do konce. Kvalitní zápas rozhodl chladnokrevně provedený samostatný nájezd Vaculíka z půlící čáry. Z vítězství se tak tentokrát radoval šťastnější, přesto chci chlapce pochválit za chuť a odhodlání jít si za vítězstvím.
 
 
 
Neděle   30.9. 2018
 
SK Hranice - SK Uničov  4 : 2 (2:1)
 
Branky: Fárek 3x, Kunovský
 
Sestava: Frgal - Humený, Riedl, Honeš (46' Šíbal), Koňařík (67' Job), Zdražil (57' Číhal), Kunovský, Vaculík, Fárek (67' Dohnal), Kamidra, Pečeňa (61' Hlavica)
 
Trenér: Jursík, Humený
 
Hodnocení trenér Jursík: V dalším utkání jsme přivítali souseda v tabulce. Očekávali jsme vyrovnaný duel, ale chtěli jsme potvrdit zisk bodů ze Vsetína, a tak jsme se do utkání pustili se snahou překonat hosty kombinační hrou a nedovolit jim rychlý přechod a snadné zakončování. Chlapci tentokrát nenechali nic náhodě a od začátku plnili stanovené pokyny. Hrál se kvalitní fotbal hlavně z naší strany, už se ve hře začínaly objevovat pasáže, které po taktické stránce po hráčích chceme. Zápas rozhodl střelecky disponovaný Fárek, autor 3 gólů. Bohužel jsme se ani dnes nevyvarovali několika chyb, z nichž dvě dokázali hosté využít. Trochu jsme si tím zápas zkomplikovali, ale i tak jej lze zhodnotit jako podařený. Šlo o zasloužené vítězství po kolektivním výkonu, za výkon i přístup k utkání chválím všechny hráče.
 
 
 
Neděle 23.9.2018
 

FC Vsetín - SK Hranice 2 : 4 (2:3)

 
Branky: Kamidra, Pečeňa, Fárek, Zdražil
 
Sestava: Frgal - Humený (51' Koňařík), Riedl, Kunovský, Honeš (64' Šimera), Zdražil (69' Dohnal), Vaculík,  Číhal (45' Šíbal), Fárek, Kamidra (66' Seibert), Pečeňa (59' Hlavica)
 
Trenér: Jursík, Humený 
 
Hodnocení trenér Jursík: V dalším utkání jsme zajížděli do Vsetína. Utkání jsme začali velmi dobře a hned z první akce jsme skórovali. Když jsme v 9. minutě přidali druhý zásah, mohlo to vzbudit dojem, že to bude snadné utkání, ve kterém si zastřílíme. Domácí nás však rychle vyvedli z omylu a po našich individuálních chybách po půlhodině skóre srovnali. Naštěstí se nám podařilo rychle přidat vedoucí gól, takže jsme šli do šaten spokojenější. Přes upozornění jsme druhý poločas začali vlažně, vůbec nám nefungovala mezihra, záloha nepřišla k míči. Domácí se hnali za vyrovnáním a několikrát k němu měli blízko. V 58. minutě vytáhl klíčový zákrok brankář Frgal, který vychytal domácího Ostřanského ze 3 metrů. Z následné akce jsme dali potvrzující gól, což mělo pro domácí zničující důsledky. Zápas už se pak dohrával uprostřed hřiště. Zápas jsme tak zvládli za tři body, byť domácí sahali minimálně po bodu. Možná jsme mohli využít v úvodu utkání našich šancí ke vstřelení gólu víc a zápas se odvíjel jinak, ale na druhou stranu je takové vítězství cennější než výrazná výhra o 5 branek. Musíme zlepšit pohyb a soubojovou úspěšnost, abychom byli úspěšní i v následujícím utkání.
 
 
 
Sobota   15.9. 2018
 
SK Hranice - TJ Val. Meziříčí  1 : 1 (0:0)
 
Branka: Zdražil
 
Sestava: Vybíral (36' Číhal) - Humený (36' Riedl, 65' Dohnal), Kunovský (4' Koňařík), Polách (46' Job), Honeš, Zdražil, Vaculík, Šíbal, Fárek, Kamidra, Pečeňa
 
Trenér: Humený, Kunovský
 
Hodnocení vedoucí Kunovský: Do dalšího utkání s kavlitním týmem z popředí tabulky jsme šli s cílem bodovat. Byli jsme svědky bojovného utkání, kdy se šance střídaly před oběma brankáři. Dlouho se je však ani jednomu týmu nedařilo proměňovat. Našim hráčům se dokonce v 2. poločase nepodařilo proměnit ani pokutový kop. Přesto se v polovině 2. poločasu ujali vedení gólem Zdražila. Hosté srovnali 2 minuty před koncem z parádně provedeného přímého kopu. Během utkání se obě mužstva snažila zvítězit, ale remíza utkání slušela. Kluky je potřeba pochválit za bojovnost, nicméně do dalších zápasů bude potřeba zapracovat na herní jistotě a lehkosti.
 
 
 
Neděle 9.9.2018
 

1. FC Vikt. Přerov - SK Hranice 5 : 0 (2:0)

 
Sestava: Frgal - Humený (57' Dohnal), Polách (49' Šimera), Honeš (42' Riedl), Koňařík, Zdražil(45' Šíbal), Kunovský, Číhal, Fárek, Kamidra (57' Seibert), Pečeňa
 
Trenér: Jursík, Humený 
 
Hodnocení trenér Jursík: V nedělním odpoledni jsme nepodali dobrý výkon. Všude jsme byli později, vyhrávali jsme málo osobních soubojů. Navíc jsme byli pomalí ve středu obrany, a když k tomu přidám hrubé individuální chyby, z nichž jsme dostávali góly, nemohlo utkání dopadnout jinak. Domácí nás ve všech směrech předčili a zaslouženě vyhráli. Nyní nás čeká těžký zápas, tak doufám, že se připravíme lépe, abychom mohli pomýšlet na úspěch.
 
 
 
Sobota   1.9. 2018
 
SK Hranice - FK Šumperk  7 : 0 (3:0)
 
Branky: Kamidra 4x, Fárek 2x, Pečeňa
 
Sestava: Frgal - Humený (46´Job), Polách, Honeš, Koňařík (58' Šimera), Zdražil (56´Dohnal), Kunovský,Vaculík, Fárek, Kamidra (52' Číhal), Pečeňa (61' Seibert)
 
Trenér: Jursík, Kunovský.
 
Hodnocení trenér Jursík: Ve třetím mistrovském utkání jsme měli jednoznačný cíl - naplno bodovat po dvou předchozích výsledkově nepříliš vydařených zápasech. Cíl jsme splnili a možná i překročili především ve změně herního projevu, kdy se chlapci snažili úspěšně dostat do hry prvky z tréninku. Hráli jsme útočný fotbal plný ochoty běhat a vyhrávat souboje. Střelecky se zaskvěl D. Kamidra, který dal 4 góly a každý jinak. Nejlepším hráčem na hřišti byl tentokrát F. Polách, který odvedl takřka bezchybný výkon. Všem chlapcům chci poděkovat za výkon, bylo to velmi dobré.
 
 
 
Sobota 25.8.2018
 

FK Třinec - SK Hranice 6 : 1 (2:0)

 
Branka: Fárek
 
Sestava: Vybíral (36´Dohnal) - Humený, Polách (56´Job), Honeš, Koňařík (51´Šimera), Zdražil, Kunovský, Vaculík, Fárek, Kamidra (45´Číhal), Pečeňa
 
Trenér: Jursík, Humený 
 
Hodnocení trenér Jursík: V dalším utkání jsme nepodali na hřišti Třince dobrý výkon. Vázla kombinace, byli jsme nepřesní v přihrávkách, málo bojovní v osobních soubojích. Když se k tomu přidají hrubé indivuduální chyby před vlastní brankou, nemohlo z toho vyjít nic lepšího. Domácí byli ochotnější, přesnější a bojovnější, což na náš výkon stačilo. Stále nás trápí malá vyhranost některých hráčů, kteří jezdili po dovolených a nenastupovali do zápasů. Trpí tím nejen jejich hra, ale především hra týmu. Věřím, že už v dalším zápase podáme zlepšený výkon, který nám přinese radost a především úspěch. 
 
 
 
Sobota   18.8. 2018
 
SK Hranice - FC Baník  3 : 6 (2:3)
 
Branky: Zdražil 2x, Fárek
 
Sestava: Vybíral (36' Dressler) - Job (36' Seidl), Honeš (63' Šimera), Kubeša (36' Koláček), Koňařík (50' Seibert), Zdražil, Kunovský, Vaculík, Románek (36' Vörös), Fárek (63' Dohnal), Pečeňa
 
Trenér: Jursík, Humený.
 
Hodnocení trenér Jursík: V prvním mistrovském utkání nového ročníku žákovské divize jsme přivítali mužstvo Baníku Ostrava. Byť se jednalo ročníkově o mladší fotbalisty, přijel fotbalově velmi vyspělý tým. My jsme se bohužel díky dovoleným dost těžce skládali, ale i tak jsme byli hostům určitě dobrým soupeřem. Utkání jsme začali aktivně a hned z první akce dali vedoucí gól. Soupeř sice brzy vyrovnal, ale nám se opět podařilo jít do vedení. Do konce poločasu se hrál pohledný fotbal, který využili hosté k otočení skóre. Druhý poločas už jsme neměli dostatek sil ke zvrácení výsledku, ale i tak chci chlapce pochválit za kvalitní výkon.
 
 

Mistrovské zápasy 2017/2018 - SpSM U13 SEVER - jaro: 

 
Kolo
Domácí 
Hosté 
Výsledek 
18.
SK Hranice
1. FC Vikt. Přerov 
4:8
19. 
1.HFK Olomouc
SK Hranice 
2:1
20.
SK Hranice
FK Šumperk 
7:1
21. 
FK Třinec 
SK Hranice 
10:0
22. 
SK Hranice 
SK Uničov 
7:1
30.
FC Baník 
SK Hranice 
5:6
24. 
MFK Vítkovice 
SK Hranice 
1:5
29. 
SK Hranice 
SFC Opava 
3:12
25. 
SK Hranice 
FC Vsetín 
12:2
26.
FC Hlučín 
SK Hranice 
2:3
27. 
SK Hranice 
TJ Val. Meziříčí 
6:2
28.
MFK F-M
SK Hranice 
13:2
16. 
MFK Karviná 
SK Hranice 
4:7
17.
ŠSK Bílovec 
SK Hranice 
3:2
Sobota   16.6. 2018
ŠSK Bílovec - SK Hranice 3 : 2
Branky: Fárek 2x
Sestava: Kopecký   - Humený, Kunovský, Polách, Kubeša, Honeš, Koňařík, Šíbal, Číhal, Job, Pečeňa, Zdražil, Vaculík, Seibert, Fárek.
Trenér: Kunovský.
 
Středa   6.6. 2018
MFK Karviná - SK Hranice 4 : 7
Branky: Kunovský 3x, Fárek 2x, Zdražil 2x
Sestava: Šíbal  - Humený, Kunovský, Polách, Honeš, Koňařík, Číhal, Job, Pečeňa, Zdražil, Vaculík, Seibert, Fárek, Kamidra. 
Trenér: Humený, Kunovský.
 
Pondělí   4.6. 2018
MFK F-M - SK Hranice 13 : 2
Branky: Kamidra, Šíbal
Sestava: Kopecký  - Humený, Kunovský, Polách, Honeš, Koňařík, Číhal, Job, Pečeňa, Zdražil, Vaculík, Šíbal, Seibert, Fárek, Kamidra. 
Trenér: Humený, Kunovský.
 
 
Pondělí   28. 5. 2018

MFK Vítkovice  - SK Hranice 1 : 5

Branky: Kunovský 2x, Fárek, Vaculík, Zdražil 
Sestava: Kopecký  - Kubeša, Kunovský, Polách, Honeš, Koňařík, Číhal, Job, Pečeňa, Zdražil, Vaculík, Šimera, Šíbal, Seibert, Fárek, Kamidra. 
Trenér: Humený, Vyka.
 
 
Neděle  27.5.2018

SK Hranice - TJ Valašské Meziříčí 6 : 2

Branky: Kunovský 4x, Kamidra 2x
Sestava: Dressler  - Humený, Kunovský, Polách, Kubeša, Honeš, Golich, Šimera, Koňařík, Šíbal, Vaculík, Číhal, Vörös, Pečeňa, Fárek, Job, Zdražil, Kamidra.
Trenéři: Humený, Kunovský
 
Sobota  19. 5. 2018

FC Hlučín - SK Hranice  2 : 3

Branky: Fárek, Pečeňa, Kunovský 
Sestava: Šíbal  - Honeš, Kunovský, Koňařík, Číhal, Job, Pečeňa, Zdražil, Vaculík, Šimera, Seibert, Fárek.
Trenér: Kunovský.
 
Sobota  12. 5. 2018

SK Hranice - FC Vsetín  12 : 2

Branky: Pečeňa 5x, Kunovský 3x, Kamidra 2x, Šíbal, Honeš
Sestava: Kopecký  - Humený, Kunovský, Polách, Honeš, Šimera, Koňařík, Šíbal, Vaculík, Číhal, Pečeňa, Fárek, Seibert, Job, Zdražil, Kamidra.
Trenéři: Humený, Vyka.
 
Středa 9. 5. 2018

SK Hranice - SFC Opava  3 : 12

Branky: Kamidra, Vaculík, Kunovský. 
Sestava: Kopecký  - Humený, Kunovský, Kubeša, Polách, Honeš, Šíbal, Vaculík, Fárek, Seibert, Job, Zdražil, Kamidra.
Trenéři: Humený, Kunovský.
 
Úterý  1. 5. 2018

FC Baník - SK Hranice  5 : 6

Branky: Zdražil 2x, Kamidra 2x, Vaculík, Kunovský 
Sestava: Kopecký  - Humený, Kunovský, Kubeša, Polách, Honeš, Šimera, Koňařík, Zdražil, Vaculík, Šíbal, Pečeňa, Job, Seibert, Fárek, Kamidra.
Trenéři: Humený, Kunovský.
 
 
Neděle 22. 4. 2018

SK Hranice - SK Uničov 7 : 1

Branky: Kamidra 4x, Šíbal 2x, Fárek 
Sestava: Kopecký  - Humený, Kubeša, Polách, Honeš, Koňařík, Šimera, Šíbal, Vaculík, Trna, Fárek, Seibert, Pečeňa, Kamidra.
Trenéři: Humený, Kunovský.
 
Neděle 15. 4. 2018

FK Třinec - SK Hranice  10 : 0

Sestava: Kopecký  - Humený, Honeš, Kubeša, Koňařík, Šíbal, Zelinka, Šimera, Vaculík, Kalivoda, Fárek, Seibert, Pečeňa. 
Trenéři: Humený, Vyka.
 
 
Neděle 8. 4. 2018

SK Hranice - FK Šumperk  7 : 1

Branky: Kamidra 2x, Šíbal, Fárek, Pečeňa, Zdražil.
Sestava: Kopecký  - Honeš, Kubeša, Kunovský, Šimera, Šíbal, Číhal, Dohnal, Fárek, Pečeňa, Seibert, Vaculík, Zdražil, Kamidra.
Trenéři: Humený, Kunovský.
 
Sobota 31. 3. 2018

1. HFK Olomouc  - SK Hranice  2 : 1

Branka: Vaculík 
Sestava: Kopecký  - Humený, Honeš, Kubeša, Golich, Kamidra, Číhal, Fárek, Pečeňa, Vaculík, Seibert, Zdražil, Job. 
Trenéři: Humený, Kunovský.
 
 
Neděle 25. 3. 2018

SK Hranice - 1. FC Vikt. Přerov 4 : 8

Branky: Kamidra, Zdražil, Dohnal, Fárek. 
Sestava: Kopecký  - Humený, Honeš, Kubeša, Kamidra, Šíbal, Číhal, Dohnal, Fárek, Pečeňa, Vaculík, Zdražil, Job. 
Trenéři: Humený, Vyka.
 

 

Mistrovské zápasy 2017/2018 - SpSM U13 SEVER - podzim:

 
Kolo
Domácí
Hosté 
Výsledek 
14.
SFC Opava 
SK Hranice 
7:10
2.
SK Hranice 
ŠSK Bílovec
2:7
1.
SK Hranice 
MFK Karviná
1:8
3.
1.FC Vikt.Přerov
SK Hranice 
8:6
4.
SK Hranice 
1.HFK Olomouc 
5:4
5.
FK Šumperk 
SK Hranice 
0:14
6.
SK Hranice 
FK Třinec 
1:5
15.
SK Hranice 
FC Baník 
4:2
7.
SK Uničov 
SK Hranice 
3:5
9.
SK Hranice 
MFK Vítkovice 
3:7
10.
FC Vsetín 
SK Hranice 
1:6
11.
SK Hranice 
FC Hlučín 
5:3
12.
TJ Val.Meziříčí
SK Hranice 
6:5
13.
SK Hranice 
MFK F-M
3:6
Sobota 11. 11. 2017

SK Hranice - MFK F-M 3 : 6

Branky: Zdražil, Šíbal, Kunovský  
Sestava: Kopecký  - Koňařík, Kunovský, Honeš, Šimera, Šíbal, Pečeňa, Vaculík, Dohnal, Číhal, Fárek, Kamidra, Job, Seibert, Zdražil.
Trenéři: Humený, Kunovský
 
Středa 8. 11. 2017

SK Hranice - FC Hlučín 5 : 3

Branky: Fárek 2x, Zdražil 2x, Vaculík 
Sestava: Kopecký  - Polách, Kunovský, Honeš, Kubeša, Koňařík, Šimera, Šíbal, Pečeňa, Vaculík, Dohnal, Číhal, Fárek, Kamidra, Job, Zdražil.
Trenéři: Humený, Kunovský
 
Neděle 5.11. 2017

TJ Val. Meziříčí  - SK Hranice 6 : 5

Branky: Kamidra 2x, Zdražil 2x, Kunovský  
Sestava: Kopecký   - Polách, Kunovský, Kubeša, Honeš, Koňařík, Šimera, Pečeňa, Vaculík, Dohnal, Číhal, Fárek, Job, Zdražil, Kamidra.
Trenéři: Humený, Kunovský
 
Neděle 22.10. 2017

FC Vsetín  - SK Hranice 1 : 6

Branky: Kamidra 2x, Zdražil 2x, Pečeňa, Fárek  
Sestava: Kopecký   - Humený, Kamidra, Kubeša, Honeš, Koňařík, Šimera, Pečeňa, Vaculík, Dohnal, Seibert, Číhal, Fárek, Zdražil.
Trenéři: Humený, Kunovský 
 
 
Sobota  14. 10. 2017

SK Hranice - MFK Vítkovice    3 : 7

Branky: Zdražil 2x, Vaculík 
Sestava: Kopecký  - Humený, Kamidra, Kubeša, Honeš, Koňařík, Šimera, Šíbal, Pečeňa, Vaculík, Dohnal, Seibert, Číhal, Fárek, Job, Zdražil.
Trenéři: Humený, Zdražil
 
 
Sobota  30. 9. 2017

SK Uničov  - SK Hranice 3 : 5

Branky: Pečeňa 2x, Fárek 2x, Zdražil  
Sestava: Páleník  - Humený, Kunovský, Honeš, Koňařík, Pečeňa, Vaculík, Číhal, Krayzel, Zdražil, Fárek, Kamidra.
Trenéři: Humený, Kunovský 
 
Středa  27. 9. 2017

SK Hranice - FC Baník   4 : 2

Branky: Šíbal, Kunovský, Fárek, Vaculík
Sestava: Kopecký  - Humený, Kunovský, Honeš, Koňařík, Šíbal, Pečeňa, Vaculík, Seibert, Číhal, Fárek, Zdražil. 
Trenéři: Humený, Vyka
 
Neděle  24. 9. 2017

SK Hranice - FK Třinec   1 : 5

Branky: Šíbal
Sestava: Kopecký  - Humený, Kunovský, Polách, Honeš, Kubeša, Koňařík, Šíbal, Pečeňa, Vaculík, Zdražil, Seibert, Fárek, Kamidra.
Trenéři: Humený, Vyka
 
 
Sobota  16. 9. 2017

FK Šumperk - SK Hranice 0 : 14

Branky: Kamidra 4x, Šíbal 3x, Pečeňa 3x, Fárek 2x, Polách, Kunovský     
Sestava: Kopecký  - Humený, Kunovský, Polách, Honeš,Šimera, Kubeša, Koňařík, Šíbal, Pečeňa, Dohnal, Vaculík, Seibert, Číhal, Fárek, Kamidra.
Trenéři: Humený, Kunovský 
 
Sobota 9. 9. 2017

SK Hranice - 1. HFK Olomouc  5 : 4

Branky: Fárek 2x, Dohnal, Zdražil, Honeš
Sestava: Kopecký  - Humený, Kunovský, Polách, Honeš, Šimera, Kubeša, Koňařík, Šíbal, Zdražil, Pečeňa, Dohnal, Vaculík, Číhal, Fárek.
Trenéři: Humený, Vyka
 
Sobota  2. 9. 2017

1.FC Vikt. Přerov  - SK Hranice 8 : 6

Branky: Kamidra 3x, Zdražil 2x, Vaculík    
Sestava: Kopecký  - Polách, Kunovský, Honeš,Šimera, Kubeša, Trna, Koňařík, Zdražil, Pečeňa, Dohnal, Vaculík, Číhal, Job, Fárek, Kamidra.
Trenéři: Humený, Kunovský 
 
Středa 30. 8. 2017

SK Hranice - MFK Karviná  1 : 8

Branky: Zdražil 
Sestava: Trna  - Polách, Kunovský, Honeš, Šimera, Zdražil, Pečeňa, Šíbal, Dohnal, Vaculík, Job, Kamidra.
Trenéři: Humený, Vyka
 
Sobota 26. 8. 2017

SK Hranice - ŠSK Bílovec  2 : 7

Branky: Šíbal, Zdražil 
Sestava: Kopecký  - Polách, Kunovský, Honeš, Číhal, Šimera, Zdražil, Pečeňa, Šíbal, Dohnal, Vaculík, Job, Kamidra, Fárek.
Trenéři: Humený, Kunovský 
 
 
Středa 23. 8. 2017

SFC  Opava  - SK Hranice 7 : 10

Branky: Kamidra 4x, Pečeňa 3x, Zdražil 2x, Fárek   
Sestava: Kopecký  - Polách, Kunovský, Kubeša, Koňařík, Honeš, Zdražil, Vaculík, Šimera, Číhal, Dohnal, Pečeňa, Job, Kamidra, Fárek.
Trenéři: Humený, Kunovský 

 

 

Mistrovské zápasy 2016/2017 - SpSM U12 SEVER - jaro:

Kolo 
Domácí
Hosté 
Výsledek 
18.
SK Hranice
1.HFK Olomouc
7:2
19.
MFK Vítkovice
SK Hranice
9:3
20.
SK Hranice
MFK Karviná
2:11
21.
MFK F-M
SK Hranice
5:5
22.
SK Hranice
SFC Opava
3:10
23. 
FC Baník
SK Hranice
18:2
24.
SK Hranice
FK Šumperk
10:4
25. 
SK Hranice
FC Hlučín
3:3
26. 
ŠSK Bílovec
SK Hranice
 7:2
15.
SK Uničov
SK Hranice
7:9
16.
SK Hranice
FK Třinec
4:3
17.
TJ Val. Meziříčí
SK Hranice
1:25
Sobota 10. 6. 2016

TJ Val. Meziříčí - SK Hranice 1 : 25

Branky:Kamidra 5x, Fárek 4x, Zdražil 4x, Šíbal 4x, Vaculík 3x, Pečeňa 3x, Kunovský, Trna
Sestava: Trna  - Polách, Kunovský, Honeš, Koňařík, Číhal, Šimera,  Zdražil, Pečeňa, Šíbal, Kamidra, Seibert, Tomala, Fárek, Vaculík. 
Trenéři: Humený, Kunovský 
 
 
Čtvrtek  1. 6. 2017

SK Hranice - FK Třinec 4 : 3

Branky: Fárek 2x, Vaculík, Polách
Sestava: Kopecký  - Polách, Kunovský, Honeš, Koňařík, Číhal, Šimera,  Zdražil, Pečeňa, Trna, Šíbal, Kamidra, Fárek, Vaculík, Job. 
Trenéři: Humený, Derych
 
 
Neděle 28. 5. 2017

SK Uničov - SK Hranice 7 : 9

Branky: Pečeňa 3x, Šíbal 3x, Zdražil 2x, Kamidra  
Sestava: Trna  - Polách, Kunovský, Honeš, Koňařík, Číhal, Šimera,  Zdražil, Pečeňa, Šíbal, Kamidra, Seibert, Tomala, Fárek, Vaculík. 
Trenéři: Humený, Kunovský 
 
 
Sobota 21. 5. 2017

ŠSK Bílovec- SK Hranice 7 : 2

Branky: Šíbal, Zdražil  
Sestava: Kopecký  - Humený, Kunovský, Polách, Honeš, Koňařík, Dohnal, Číhal, Šimera, Zdražil, Pečeňa, Šíbal, Kamidra, Trna, Seibert, Tomala, Fárek, Vaculík.
Trenéři: Humený, Kunovský
 
Neděle 14. 5. 2017

SK Hranice - FC Hlučín 3 : 3

Branky: Kamidra 2x, Kunovský 
Sestava: Kopecký  - Humený, Kunovský, Polách, Havránek, Koňařík, Honeš, Dohnal, Číhal, Šimera,  Zdražil, Pečeňa, Šíbal, Kamidra, Trna, Seibert, Tomala, Fárek.
Trenéři: Humený, Derych
 
Sobota 6. 5. 2017

SK Hranice - FK Šumperk 10 : 4

Branky: Pečeňa 4x, Fárek 2x, Kamidra 2x, Vaculík, Polách
Sestava: Kopecký  - Humený, Kunovský, Polách, Koňařík, Honeš, Dohnal, Číhal, Zdražil, Pečeňa, Kamidra, Seibert, Vaculík, Tomala, Fárek.
Trenéři: Humený, Derych
 
 
Sobota 22. 4. 2017

SK Hranice - SFC Opava  3 : 10

Branky: Fárek, Vaculík, Pečeňa
Sestava: Kopecký  - Havránek, Kamidra, Honeš, Trna, Koňařík, Šimera, Číhal, Dohnal, Zdražil, Pečeňa, Šíbal, Seibert, Vaculík, Tomala, Fárek.
Trenéři: Humený, Derych
 
Úterý 18. 4. 2017

FC Baník  - SK Hranice 18 : 2

Branky: Vaculík, Šíbal 
Sestava: Kopecký  - Havránek, Kamidra, Honeš, Trna, Koňařík, Šimera, Číhal, Dohnal, Zdražil, Pečeňa, Šíbal, Seibert, Vaculík. 
Trenéři: Humený, Derych
 
 
Sobota 15. 4. 2017

MFK Frýdek-Místek - SK Hranice 5 : 5

Branky: Koňařík, Šíbal, Vaculík, Zdražil, Kamidra 
Sestava: Kopecký  - Havránek, Kamidra, Honeš, Trna, Koňařík, Šimera, Číhal, Dohnal, Zdražil, Pečeňa, Šíbal, Seibert, Vaculík. 
Trenéři: Zdražil, Kunovský
 
Neděle 9. 4. 2017

SK Hranice - MFK Karviná 2 : 11

Branky: Zdražil, Tomala
Sestava: Kopecký  - Humený, Havránek, Kamidra, Honeš, Trna, Šimera, Šíbal, Koňařík, Zdražil, Tomala, Číhal, Vaculík, Dohnal, Seibert.
Trenéři: Humený, Derych
 
Neděle 2. 4. 2017

MFK Vítkovice - SK Hranice 9 : 3

Branky: Tomala, Vaculík, Zdražil 
Sestava: Trna - Humený,Havránek, Polách, Kamidra, Honeš, Koňařík, Číhal, Šimera, Šíbal, Pečeňa, Zdražil,  Tomala, Vaculík,  Seibert. 
Trenéři: Humený, Kunovský
 
Sobota 25. 3. 2017

SK Hranice - 1. HFK Olomouc 7 : 2

Branky: Zdražil 3x, Vaculík 2x, Fárek, Kamidra
Sestava: Trna -  Havránek, Polách, Honeš, Šimera, Koňařík, Číhal, Kamidra, Pečeňa, Šíbal,  Zdražil,  Vaculík, Tomala, Seibert, Fárek
Trenéři: Humený, Derych

 

 

 

Mistrovské zápasy 2016/2017 - SpSM U12 SEVER - podzim:

 
Kolo 
Domácí
Hosté 
Výsledek 
2.
SK Hranice
SK Uničov 
8:3
3.
FK Třinec
SK Hranice
3:4
1.
1.FC Vikt. Přerov
SK Hranice
6:12
4.
SK Hranice
TJ Valašské Meziříčí
3:11
5.
1.HFK Olomouc
SK Hranice
4:2
6. 
SK Hranice
MFK Vítkovice
5:4
7.
MFK OKD Karviná
SK Hranice
11:5
8. 
SK Hranice
MFK F-M
3:11
9. 
SFC Opava 
SK Hranice
10:1
10.
SK Hranice
FC Baník 
5:17
11.
FK Šumperk
SK Hranice
5:7
12.
FC Hlučín
SK Hranice
3:1
13.
SK Hranice
ŠSK Bílovec
5:3
14.
SK Hranice
1. FC Vikt. Přerov
10:1
Neděle 6. 11. 2016

SK Hranice - 1. FC Viktorie Přerov 10 : 1

Branky: Pečeňa 2x, Vaculík 2x, Kamidra 2x, Kunovský, Šíbal, Zdražil, Honeš 
Sestava: Trna - Humený, Kunovský, Polách, Havránek, Koňařík, Honeš, Šimera, Číhal, Kamidra, Zdražil, Vaculík, Dohnal,  Pečeňa, Job, Fárek, Šíbal
Trenéři: Humený, Derych
 
Úterý  1. 11. 2016

SK Hranice - ŠSK Bílovec 5 : 3

Branky: Zdražil 3x, Šíbal, Vaculík
Sestava: Trna - Humený, Kunovský, Polách, Koňařík, Honeš, Číhal, Kamidra, Zdražil, Vaculík, Pečeňa, Tomala, Job, Fárek, Kainar, Šíbal
Trenéři: Humený, Derych
 
Neděle 23. 10. 2016

FC Hlučín - SK Hranice 3 : 1

Branky: Kamidra
Sestava: Trna - Humený,Kunovský, Polách, Koňařík, Honeš, Dohnal, Kamidra, Zdražil, Číhal, Vaculík, Tomala, Kainar, Pečeňa, Fárek, Šíbal.
Trenéři: Humený, Kunovský
 
Sobota 15. 10. 2016

FK Šumperk - SK Hranice 5 : 7

Branky: Vaculík 4x, Pečeňa, Číhal, Šimera
Sestava: Trna - Polách, Kunovský, Havránek, Koňařík, Honeš, Šimera, Zdražil, Číhal, Kamidra, Dohnal, Fárek, Tomala, Vaculík, Pečeňa.
Trenéři: Humený, Kunovský
 
Sobota 8. 10. 2016

SK Hranice - FC Baník Ostrava 5 : 17

Branky: Kamidra 2x, Kunovský, Fárek, Vaculík
Sestava: Trna - Humený, Kunovský, Polách, Havránek, Šimera, Dohnal, Koňařík, Kamidra, Vaculík, Pečeňa, Tomala, Job, Fárek, Kainar, Šíbal
Trenéři: Humený, Derych
 
Sobota 1. 10. 2016

SFC Opava - SK Hranice 10 : 1

Branky: Šíbal
Sestava: Trna - Humený, Kunovský, Havránek, Honeš, Šimera, Koňařík, Zdražil, Číhal, Kamidra, Vaculík, Pečeňa, Šíbal, Kainar, Fárek 
Trenéři: Humený, Derych
 
Sobota 24. 9. 2016

SK Hranice - MFK Frýdek - Místek 3 : 11

Branky: Zdražil 2x, Pečeňa
Sestava: Trna - Humený, Kunovský, Honeš, Havránek, Šimera, Dohnal, Koňařík, Zdražil, Číhal, Kamidra, Vaculík, Pečeňa, Tomala, Fárek, Kainar, Šíbal
Trenéři: Humený, Derych
 
Neděle  18. 9. 2016

MFK OKD Karviná  - SK Hranice 11 : 5

Branky: Pečeňa 2x, Zdražil, Kamidra, Kunovský
Sestava: Polách - Humený, Kunovský, Havránek, Honeš, Šimera, Trna, Koňařík, Zdražil, Kamidra, Vaculík, Pečeňa, Tomala, Šíbal, Kainar, Dohnal
Trenéři: Humený, Derych
 
Sobota 10. 9. 2016

SK Hranice - MFK Vítkovice 5 : 4

Branky: Zdražil 2x, Fárek, Pečeňa, Vaculík
Sestava: Trna - Humený, Kunovský, Honeš, Havránek, Šimera, Polách, Dohnal, Koňařík, Čech, Zdražil, Číhal, Kamidra, Job, Vaculík, Pečeňa, Tomala, Fárek, Kainar
Trenéři: Humený, Derych
 
 
Sobota 3. 9. 2016

1. HFK Olomouc  - SK Hranice 4 : 2

Branky: Fárek, Vaculík
Sestava: Číhal - Humený, Kunovský, Honeš, Šimera, Polách, Trna, Koňařík, Čech, Zdražil, Kamidra, Job, Vaculík, Pečeňa, Tomala, Fárek, Kainar, Dohnal
Trenéři: Humený, Kunovský
 
Neděle 28. 8. 2016

SK Hranice - TJ Valašské Meziříčí 3 : 11

Branky: Vaculík, Zdražil, Čech
Sestava: Trna - Humený, Kunovský, Honeš, Havránek, Šimera, Polách, Koňařík, Čech, Zdražil, Číhal, Kamidra, Job, Vaculík, Pečeňa, Fárek, Kainar
Trenéři: Humený, Derych
 
Středa 24. 8. 2016

1. FC Viktorie Přerov - SK Hranice 6 : 12

Branky: Pečeňa 4x, Vaculík 3x, Fárek 3x, Šíbal, Polách
Sestava: Trna - Humený, Kunovský, Honeš, Šimera, Polách, Koňařík, Čech, Zdražil, Číhal, Kamidra, Vaculík, Pečeňa, Fárek, Kainar, Šíbal
Trenéři: Humený, Derych
 
Neděle 21. 8. 2016

FK Třinec - SK Hranice 3 : 4

Branky: Kunovský 2x, Vaculík, Honeš
Sestava: Polách - Humený, Kunovský, Honeš, Šimera, Havránek, Koňařík, Čech, Zdražil, Číhal, Kamidra, Vaculík, Pečeňa, Job, Tomala, Fárek, Kainar, Šíbal
Trenéři: Humený, Kunovský
 
Sobota 13. 8. 2016

SK Hranice - SK Uničov 8 : 3

Branky: Pečeňa 2x, Fárek, Vaculík, Zdražil, Koňařík, Havránek, Čech
Sestava: Číhal - Humený, Kunovský, Honeš, Koňařík, Havránek, Čech, Zdražil, Fárek, Vaculík, Tomala, Pečeňa, Job, Kainar
Trenéři: Humený, Derych
 

 

Mistrovské zápasy 2015/2016 - krajský přebor U11 - jaro: 

 
Kolo 
Domácí
Hosté 
Výsledek 
12.
SK Sigma Olomouc
SK Hranice 
10:18 (5:8)
13.
SK Hranice
1.SK Prostějov
9:16 (2:8) 
14.
TJ Sokol Olšany
SK Hranice
8:25 (5:13)
1. 
SK Hranice
SK Uničov
25:10 (15:4)
2. 
1.FC Vikt. Přerov
SK Hranice
12:27 (5:15)
3. 
SK Hranice
SK Sigma Olomouc
22:18 (10:8)
4.
1.SK Prostějov
SK Hranice
25:12 (12:4)
5. 
SK Hranice
1.HFK Olomouc
46:3 (18:2)
6. 
SK Hranice 
FK Šumperk
35:13 (20:3)
7.
TJ Sokol Olšany 
SK Hranice 
22:14 ***
 
***Sobota 4. 6. 2016

TJ Sokol Olšany - SK Hranice 22 : 14

MÚ odehrál r.2006, naši kluci odehráli ve stejný čas MÚ za r.2004 v Třinci.

 

Neděle 29. 5. 2016

SK Hranice - FK  Šumperk 35 : 13 (20 : 3)

Výsledky: 
SK Hranice "A" - FK Šumperk "A"   9:3
Branky: Trna 3x, Fárek 3x, Zdražil 2x, Kunovský 
SK Hranice "B" - FK Šumperk "B"   11:0
Branky: Pečeňa 4x, Kamidra 3x, Honeš 2x, Job 2x
SK Hranice "A" - FK Šumperk "B"   11:2
Branky: Zdražil 4x, Fárek 3x, Kunovský , Kubeša, Trna, Koňařík
SK Hranice "B" - FK Šumperk "A"   4:8
Branky: Kamidra 2x, Job, Pečeňa
Sestava: 
SK Hranice "A"
Dohnal - Šimera, Kunovský, Trna, Koňařík, Kubeša, Zdražil, Fárek
SK Hranice "B"
Šíbal - Humený, Honeš, Havránek, Kamidra, Čech, Job, Pečeňa
Trenéři: Humený, Derych, Zdražil.
 
Čtvrtek 26. 5. 2016

SK Hranice - SK Sigma Olomouc 22 : 18 (10 : 8)

Výsledky: 
SK Hranice "A" - SK Sigma Olomouc "A"   5:3
Branky: Pečeňa 2x, Zdražil 2x, Fárek
SK Hranice "B" - SK Sigma Olomouc "B"   5:5
Branky: Číhal 2x, Čech, Tomala, Šíbal
SK Hranice "A" - SK Sigma Olomuc "B"   8:7
Branky: Fárek 4x, Zdražil 2x, Pečeňa 2x
SK Hranice "B" - SK Sigma Olomouc "A"   4:3
Branky: Čech, Tomala, Kamidra, Polách
Sestava: 
SK Hranice "A"
Dohnal - Humený, Kunovský, Trna, Havránek, Honeš, Pečeňa, Zdražil, Fárek
SK Hranice "B"
Frydryšek - Tomala, Polách, Šimera, Číhal, Čech, Kamidra, Šíbal.
Trenéři: Humený, Derych. 
 
 
Neděle 22. 5. 2016

SK Hranice - 1. HFK Olomouc 46 : 3 (18 : 2)

Výsledky: 
SK Hranice "A" - 1. HFK Olomouc "A"   11:0
Branky: Fárek 8x, Trna 2x, Kunovský
SK Hranice "B" - 1. HFK Olomouc "B"   7:2
Branky: Pečeňa 4x, Zdražil 2x, Číhal
SK Hranice "A" - 1. HFK Olomuc "B"   12:1
Branky: Kamidra 4x, Fárek 3x, Koňařík 2x, Humený, Kunovský, Dohnal
SK Hranice "B" - 1. HFK Olomouc "A"   16:0
Branky: Pečeňa 5x, Honeš 4x, Šimera 2x, Job 2x, Zdražil 2x, Havránek.
Sestava: 
SK Hranice "A"
Dohnal - Humený, Kunovský, Trna, Kamidra, Koňařík, Kainar, Fárek.
SK Hranice "B"
Frydryšek - Havránek, Honeš, Šimera, Číhal, Pečeňa, Zdražil, Job.
Trenéři: Humený, Zdražil.
 
Neděle 15. 5. 2016

1. SK Prostějov - SK Hranice 25 : 12 (12 : 4)

Výsledky: 
1. SK Prostějov "A"  - SK Hranice "A" 4:4
Branky: Fárek 4x
1.SK Prostějov "B" - SK Hranice "B" 8:0
1.SK Prostějov "B" - SK Hranice "A"  8:3
Branky: Kamidra 2x, Fárek
1.SK Prostějov "A" - SK Hranice "B"  5:5
Branky: Pečeňa 5x
Sestava: 
SK Hranice "A"
Trna - Humený, Kunovský, Kamidra, Fárek, Tomala, Koňařík.
SK Hranice "B"
Šíbal  - Zdražil, Pečeňa, Honeš, Havránek, Číhal, Job, Šimera.
Trenéři: Humený, Zdražil, Šíbal.
 
Pátek 29. 4. 2016

1. FC Viktorie Přerov - SK Hranice 12 : 27 (5 : 15)

Výsledky: 
1.FC Viktorie Přerov "A"  - SK Hranice "A" 2:11
Branky: Fárek 4x, Honeš 4x, Kamidra 2x, Kunovský
1.FC Viktorie Přerov "B" - SK Hranice "B" 3:4
Branky: Koňařík 2x, Pečeňa, Zdražil
1.FC Viktorie Přerov "B" - SK Hranice "A"  2:10
Branky: Fárek 6x, Kamidra 2x, Honeš, Dohnal
1.FC Viktorie Přerov "A" - SK Hranice "B"  5:2
Branky: Kubeša 2x.
Sestava: 
SK Hranice "A"
Dohnal - Humený, Kunovský, Trna, Honeš, Fárek, Kamidra, Tomala.
SK Hranice "B"
Šíbal  - Zdražil, Havránek, Pečeňa, Job, Koňařík, Polách, Kainar, Kubeša .
Trenéři: Humený, Zdražil, Šíbal.
 
Sobota 23. 4. 2016

SK Hranice - SK Uničov 25 : 10 (15 : 4)

Výsledky: 
SK Hranice "A" - SK Uničov "A"   12:1
Branky:Trna 4x, Fárek 3x, Kamidra 3x, Čech, Kunovský
SK Hranice "B" - SK Uničov "B"   3:3
Branky: Pečeňa, Havránek, Šíbal.
SK Hranice "A" - SK Uničov "B"   4:5
Branky: Trna 2x, Kamidra, Fárek.
SK Hranice "B" - SK Uničov "A"   6:1
Branky: Pečeňa 2x, Šimera, Honeš, Šíbal, Havránek.
Sestava: 
SK Hranice "A"
Dohnal - Trna, Kunovský, Čech, Tomala, Kamidra, Fárek.
SK Hranice "B"
Frydryšek - Polách, Šimera, Havránek, Kainar, Pečeňa, Honeš, Job, Šíbal.
Trenéři: Humený, Šíbal.
 
Sobota 16. 4. 2016

TJ Sokol Olšany - SK Hranice 8 : 25 (5 : 13)

Výsledky: 
TJ Sokol Olšany "A" - SK Hranice "A"  2:8
Branky: Kubeša 3x, Fárek 2x, Kamidra 2x, Tomala.
TJ Sokol Olšany "B" - SK Hranice "B"   2:5
Branky: Pečeňa 2x, Čech 2x, Zdražil.
TJ Sokol Olšany "B" - SK Hranice "A"  3:4
Branky: Fárek, Kubeša, Honeš, Kamidra. 
TJ Sokol Olšany "A" - SK Hranice "B"   1:8
Branky: Koňařík 3x, Pečeňa 2x, Zdražil, Polách, Šíbal
Sestava: 
SK Hranice "A"
Trna - Humený, Kunovský, Honeš, Fárek, Kamidra, Kainar, Tomala, Kubeša.
SK Hranice "B"
Šíbal  - Zdražil, Pečeňa, Job, Koňařík, Polách, Šimera, Čech.
Trenéři: Humený, Zdražil.
 
Sobota 9. 4. 2016

SK Hranice - 1.SK Prostějov 9 : 16 (2 : 8)

Výsledky:
SK Hranice "A" - 1.SK Prostějov "A"    1:3
Branka: Kamidra
SK Hranice "B" - 1.SK Prostějov "B"    1:5
Branky: Zdražil
SK Hranice "A" - 1.SK Prostějov "B"   1:3
Branka: Kunovský  
SK Hranice "B" - 1.SK Prostějov "A"   6:5
Branky: Pečeňa 5x, Zdražil
Sestava: 
SK Hranice "A"
Dohnal - Humený, Kunovský, Trna, Fárek, Kamidra, Kainar, Koňařík.  
SK Hranice "B"
Frydryšek - Havránek, Honeš, Číhal, Zdražil, Pečeňa, Šíbal, Job.
Trenéři: Humený, Zdražil
 
Neděle 3.4.2016
 

SK Sigma Olomouc - SK Hranice 10 : 18 (5 : 8)

 
Výsledky: 
SK Sigma Olomouc "A" - SK Hranice "A"   2:6
Branky: Pečeňa 3x, Zdražil 2x, Kamidra
SK Sigma Olomouc "B"  - SK Hranice "B"   3:2
Branky: Honeš, Číhal
SK Sigma Olomouc "B" - SK Hranice "A"   3:8
Branky: Fárek 3x, Pečeňa 2x, Kamidra 2x, Zdražil
SK Sigma Olomouc "A" - SK Hranice "B"  2:2
Branky: Číhal, Šíbal
 
Sestava: 
SK Hranice "A
Dohnal - Humený, Kunovský, Trna, Pečeňa, Zdražil, Fárek, Kamidra
SK Hranice "B"
Frydryšek - Šimera, Honeš, Koňařík, Číhal, Job, Šíbal, Tomala, Kainar
Trenéři: Humený, Kunovský
 

Mistrovské zápasy 2015/2016 - krajský přebor U11 - podzim: 

 
Kolo 
Domácí
Hosté 
Výsledek 
1.
SK Hranice 
FK Šumperk 
23:16 (11:5)
2. 
1.HFK Olomouc 
SK Hranice 
3:27 (0:13)
3. 
SK Hranice 
SK Uničov 
12:9 (7:5)
4. 
1.FC Vikt. Přerov 
SK Hranice 
4:28 (1:10)
5. 
SK Hranice 
SK Sigma Ol 
13:21 (7:9)
6. 
1. SK Prostějov 
SK Hranice 
19:10 (8:3)
7. 
SK Hranice 
TJ Sokol Olšany 
28:5 (9:4)
8. 
FK Šumperk 
SK Hranice 
7:28 (5:15)
9. 
SK Hranice 
1. HFK Olomouc 
 25:4 (14:3)
10. 
SK Uničov 
SK Hranice 
14:20 (7:12) 
11. 
SK Hranice 
1. FC Vikt. Přerov 
17:5 (11:4)
  
     
Neděle 1. 11. 2015

SK Hranice -1.FC Viktorie Přerov  17 : 5 (11 : 4)

Výsledky: 
SK Hranice "A" - 1.FC Viktorie Přerov  "A"   7:4
Branky: Fárek 4x, Kamidra 3x
SK Hranice "B" - 1.FC Viktorie Přerov  "B"   4:0
Branky: Zdražil 2x, Šíbal, Honeš
SK Hranice "A" - 1.FC Viktorie Přerov  "B"   2:1
Branky: Fárek 2x  
SK Hranice "B" - 1.FC Viktorie Přerov "A"   4:0
Branky: Zdražil 2x, Šíbal 2x
Sestava: 
SK Hranice "A"
Dohnal - Humený, Kunovský, Trna, Šimera, Čech, Kamidra, Fárek, Tomala.
SK Hranice "B"
Frydryšek - Havránek, Honeš, Koňařík, Pečeňa, Zdražil, Šíbal, Kainar.
Trenéři: Humený, Šíbal

 

Sobota 24.10.2015

 SK Uničov - SK Hranice 14 : 20  (7 : 12)

Výsledky:
 SK Uničov "A" - SK Hranice "A"    4:10
Branky: Fárek 4x, Kunovský 2x, Čech 2x, Humený, Tomala
 SK Uničov "B" - SK Hranice "B"    3:2
Branky: Honeš, Zdražil
SK Uničov "B" - SK Hranice "A"  6:2
 Branky: Kunovský, Fárek
 SK Uničov "A" - SK Hranice "B"   1:6
 Branky: Koňařík 2x, Pečeňa 2x, Zdražil, Frydryšek
 
Sestava: 
 SK Hranice "A"
Dohnal - Humený, Kunovský, Trna, Šimera, Kamidra, Fárek, Čech, Tomala
 SK Hranice "B"
Šíbal -  Havránek, Honeš, Číhal, Frydryšek, Kainar, Zdražil, Koňařík, Pečeňa
 Trenéři: Humený,Šíbal
 
 
Sobota  17. 10. 2015

SK Hranice -1.HFK Olomouc 25 : 4 (14 : 3)

Výsledky: 
SK Hranice "A" - 1.HFK Olomouc "A"    8:2
Branky: Fárek 3x, Kunovský 2x, Trna, Kamidra, Číhal
SK Hranice "B" - 1. HFK Olomouc "B" 6:1
Branky: Šíbal 2x, Pečeňa, Koňařík, Havránek, Zdražil
SK Hranice "A" - 1.HFK Olomouc "B" 4:1
Branky: Fárek 2x, Kamidra, Kunovský    
SK Hranice "B" - 1.HFK Olomouc "A"  7:0
Branky: Koňařík 2x, Havránek 2x, Frydryšek 2x, Zdražil
Sestava: 
SK Hranice "A"
Dohnal - Humený, Kunovský, Trna, Číhal, Kamidra, Fárek, Tomala.
SK Hranice "B"
Frydryšek - Havránek, Honeš, Koňařík, Pečeňa, Zdražil, Šíbal, Kainar.
Trenéři: Humený, Šíbal

 

Sobota 10.10.2015
 

FK SAN JV Šumperk  - SK Hranice 7 : 28  (5 : 15)

 
Výsledky: 
 
FK SAN JV Šumperk "A" - SK Hranice "A"   3:7
 
Branky: Fárek 2x, Koňařík 2x, Kamidra 2x, Kunovský
 
FK SAN JV Šumperk "B" - SK Hranice "B"    2:8
 
Branky: Pečeňa 4x, Zdražil 3x, Šimera
 
FK SAN JV Šumperk "B" - SK Hranice "A"    1:11
 
Branky: Dohnal 4x, Fárek 2x, Kubeša 2x, Kamidra, Číhal, Kunovský
 
FK SAN JV Šumperk "A" -  SK Hranice "B"    1:2
 
Branky:Zdražil, Honeš
 
Sestava: 
 
SK Hranice "A"
 
Dohnal - Koňařík, Kunovský, Trna, Kamidra, Číhal, Kubeša, Fárek, Kainar
 
SK Hranice "B"
 
Frydryšek - Humený, Polách, Honeš, Šimera, Čech, Pečeňa, Tomala, Zdražil
 
Trenéři: Humený, Dohnal
 

 
 
Neděle 4.10.2015
 

SK Hranice - TJ Sokol Olšany 28 : 5 (9 : 4)

 
Výsledky: 
 
SK Hranice "A" - TJ Sokol Olšany  "A"    2:2
 
Branky: Fárek 2x
 
SK Hranice "B" - TJ Sokol Olšany  "B"    7:2
 
Branky: Zdražil 3x, Pečeňa 2x, Šíbal 2x
 
SK Hranice "A" - TJ Sokol Olšany  "B"   12:0
 
Branky: Kunovský 4x, Fárek 3x, Havránek, Trna, Kubeša, Job, Dohnal
 
SK Hranice "B" - TJ Sokol Olšany "A"    7:1
 
Branky: Zdražil 2x, Honeš, Šimera, Koňařík, Šíbal, Číhal
 
Sestava: 
 
SK Hranice "A"
 
Dohnal - Humený, Kunovský, Havránek, Kamidra, Trna, Fárek, Job, Kainar, Kubeša
 
SK Hranice "B"
 
Frydryšek - Koňařík, Honeš, Šimera, Číhal, Čech, Pečeňa, Šíbal, Zdražil
 
Trenéři: Humený, Šíbal.
 
 
 
Neděle 27.9.2015
 

1. SK Prostějov - SK Hranice 19 : 10  (8 : 3)

 
Výsledky: 
 
1. SK Prostějov "A" - SK Hranice "A"    3:2
 
Branky: Fárek, Kunovský
 
1. SK Prostějov "B" - SK Hranice "B"    5:1
 
Branka: Tomala
 
1. SK Prostějov "B" - SK Hranice "A"  7:2
 
Branky: Kamidra, Čech  
 
1. SK Prostějov "A" - SK Hranice "B"   4:5
 
Branky: Pečeňa 2x, Zdražil 2x, Polách
 
Sestava: 
 
SK Hranice "A"
 
Dohnal - Humený, Kunovský, Trna, Kamidra, Fárek, Čech, Kainar
 
SK Hranice "B"
 
Frydryšek - Koňařík, Polách, Tomala, Zdražil, Šíbal, Pečeňa
 
Trenéři: Humený,Šíbal
 
 
 
Neděle 20.9.2015
 

SK Hranice - SK Sigma Olomouc 13 : 21 (7 : 9)

 
Výsledky: 
 
SK Hranice "A" - SK Sigma Olomouc "A"    5:7
 
Branky: Fárek 3x, Zdražil, Kunovský
 
SK Hranice "B" - SK Sigma Olomouc "B"    2:2
 
Branky: Honeš, Havránek
 
SK Hranice "A" - SK Sigma Olomouc "B"    6:1
 
Branky: Kamidra 2x, Zdražil, Polách, Fárek, Kunovský
 
SK Hranice "B" - SK Sigma Olomouc "A"    0:11
 
Sestava: 
 
SK Hranice "A"
 
Dohnal - Humený, Kunovský, Polách, Kamidra, Trna, Fárek, Zdražil.
 
SK Hranice "B"
 
Frydryšek - Koňařík, Honeš, Havránek, Šimera, Číhal, Čech, Pečeňa, Tomala, Kainar.
 
Trenéři: Humený, Kunovský.
 
 
 
Neděle -13.9.2015
 

1. FC Viktorie Přerov - SK Hranice 4 : 28  (1 : 10)

 
Výsledky: 
 
1. FC Viktorie Přerov "A" - SK Hranice "A"    1:7
 
Branky: Fárek 3x, Trna 2x, Kamidra, Kunovský 
 
1. FC Viktorie Přerov "B" - SK Hranice "B"   0:3
 
Branky: Honeš 2x, Polách
 
1. FC Viktorie Přerov "B" - SK Hranice "A"    2:13
 
Branky: Fárek 5x, Kamidra 5x, Čech, Dohnal, Kunovský
 
1. FC Viktorie Přerov "A" - SK Hranice "B"    1:5
 
Branky: Honeš 2x, Polách, Havránek, Pečeňa 
 
Sestava: 
 
SK Hranice "A"
 
Dohnal - Humený, Kunovský, Trna, Kamidra, Fárek, Tomala, Kainar, Čech.
 
SK Hranice "B"
 
Šíbal - Havránek, Polách, Šimera, Honeš, Číhal, Koňařík, Pečeňa.
 
Trenéři: Šíbal, Kunovský. 
 
 
 
Čtvrtek - 9.9.2015
 

SK Hranice - FK SAN-JV Šumperk   23 : 16  (11 : 5)

 
Výsledky: 
 
SK Hranice "A" - FK SAN-JV Šumperk "A"     5:1
 
Branky: Kamidra 3x, Čech, Trna
 
SK Hranice "B" - FK SAN - JV Šumperk "B"  6:4
 
Branky: Honeš 3x, Pečeňa 2x, Polách  
 
SK Hranice "A" - FK SAN-JV Šumperk "B"    9:5
 
Branky: Fárek 4x, Kunovský 3x, Tomala, Kamidra
 
SK Hranice "B" - FK SAN-JV Šumperk "A"    3:6
 
Branka: Honeš 2x, Havránek 
 
Sestava: 
 
SK Hranice "A"
 
Dohnal - Humený, Kunovský, Trna, Kamidra, Fárek, Tomala, Čech, Kainar.
 
SK Hranice "B"
 
Šíbal - Havránek, Polách, Šimera,Honeš, Číhal, Koňařík, Pečeňa.
 
Trenéři: Humený, Šíbal
 
 
 

      

 
Neděle 6.9.2015
 

SK Hranice - SK Uničov 12 : 9 (7 : 5)

 
Výsledky: 
 
SK Hranice "A" - SK Uničov "A"    2:3
 
Branky: Fárek, Tomala
 
SK Hranice "B" - SK Uničov "B"    5:2
 
Branky: Číhal 2x, Pečeňa, Kainar, Čech
 
SK Hranice "A" - SK Uničov "B"   5:1
 
Branky: Kunovský 2x, Fárek 2x, Kamidra
 
SK Hranice "B" - SK Uničov "A"    0:3
 
Sestava: 
 
SK Hranice "A"
 
Dohnal - Havránek, Kunovský, Kamidra, Trna, Tomala, Fárek, Kubeša.
 
SK Hranice "B"
 
Šíbal - Číhal, Polách, Honeš, Kainar, Pečeňa, Šimera, Čech.
 
Trenéři: Humený, Šíbal.
 
 
 
Neděle - 30.8.2015
 

1. HFK Olomouc - SK Hranice 3 : 27  (0 : 13)

 
Výsledky: 
 
1. HFK Olomouc "A" - SK Hranice "A"    0:6
 
Branky: Kamidra 4x, Tomala, Kunovský
 
1. HFK Olomouc "B" - SK Hranice "B"    0:7
 
Branky: Polách 2x, Koňařík, Honeš, Čech, Pečeňa, Šíbal
 
1. HFK Olomouc "B" - SK Hranice "A"    2:5
 
Branky: Fárek 2x, Kamidra 2x, Trna
 
1. HFK Olomouc "A" - SK Hranice "B"    1:9
 
Branky: Polách 3x, Frydryšek 3x, Čech 2x, Šimera
 
Sestava: 
 
SK Hranice "A"
 
Dohnal - Humený, Kunovský,Trna, Kamidra, Tomala, Kainar, Číhal, Fárek
 
SK Hranice "B"
 
Frydryšek - Šimera, Polách, Čech, Honeš, Job, Koňařík, Pečeňa, Šíbal
 
Trenéři: Humený, Šíbal
 
 
 
 

Mistrovské zápasy 2014/2015 - krajský přebor U10 - jaro:

Kolo
Domácí
Hosté
Výsledek 
1.
1.SK Prostějov
SK Hranice
10:11 (3:7)
2.
1.HFK Olomouc
SK Hranice
7:26 (2:11)
3.
SK Hranice
FK Šumperk
14:9 (5:4)
4.
1.FC Vikt. Přerov
SK Hranice
9:34 (6:9)
5.
SK Hranice
SK Sigma Olomouc
8:29 (3:13)
6.
SK Hranice
1.SK Prostějov
10:13 (6:6)
7.
SK Hranice
1.HFK Olomouc
3:0 (2:0)
8.
FK Šumperk
SK Hranice
13:23 (8:11)
9.
SK Hranice
1.FC Vikt. Přerov
19:12 (7:3)
10.
SK Sigma Olomouc
SK Hranice
20:27 (9:15)
Pondělí 8.6.2015

SK Sigma Olomouc - SK Hranice 20: 27 (9 : 15)

Výsledky: 
SK Sigma Olomouc "A" - SK Hranice "A"   5:11
Branky: Kamidra 4x, Zdražil 2x, Fárek 2x, Kunovský 2x, Kubeša
SK Sigma Olomouc "B"  - SK Hranice "B"   4:4
Branky: Honeš 2x, Čech, Polách
SK Sigma Olomouc "B" - SK Hranice "A"   6:10
Branky: Kamidra 3x, Fárek 3x, Kunovský 2x, Trna, Kubeša
SK Sigma Olomouc "A" - SK Hranice "B"  5:2
Branky: Šíbal 2x
Sestava: 
SK Hranice "A
Dohnal - Humený, Kunovský, Havránek,  Zdražil, Trna, Fárek, Kubeša, Kamidra
SK Hranice "B"
Frydryšek - Šimera, Polách, Číhal, Koňařík, Job, Čech, Honeš, Šíbal, Tomala
Trenéři: Humený, Šíbal
 
Sobota 6.6.2015

SK Hranice -1.FC Viktorie Přerov 19 : 12 (7 : 3)

Výsledky: 
SK Hranice "A" - 1.FC Viktorie Přerov "A"    4:2
Branky: Trna 3x, Kamidra
SK Hranice "B" - 1.FC Viktorie Přerov "B"    3:1
Branky: Honeš, Zdražil, Koňařík
SK Hranice "A" - 1.FC Viktorie Přerov "B"   10:1
Branky: Kubeša 4x, Fárek 3x, Humený, Kamidra, Kunovský
SK Hranice "B" - 1.FC Viktorie Přerov "A"   2:8
Branky: Zdražil, Šíbal
Sestava: 
SK Hranice "A"
Dohnal - Humený, Kunovský, Kamidra, Havránek, Tomala, Fárek, Trna, Kubeša
SK Hranice "B"
Frydryšek - Zdražil, Šimera, Šíbal, Job, Koňařík, Čech, Honeš.
Trenéři: Humený, Šíbal
 
Čtvrtek  4. 6. 2015

SK Hranice -1.HFK Olomouc 3 : 0 (2 : 0)

Výsledky: 
SK Hranice "A" - 1.HFK Olomouc "A"    1:0
Branka: Job
SK Hranice "B" - 1. HFK Olomouc "B" 1:0
Branka: Tomala
SK Hranice "A" - 1.HFK Olomouc "B" 1:0
Branka: Trna    
SK Hranice "B" - 1.HFK Olomouc "A"  0:0
Sestava: 
SK Hranice "A"
Dohnal - Humený, Kunovský, Honeš, Job, Fárek, Trna, Zdražil, Čech
SK Hranice "B"
Frydryšek - Číhal, Polách, Šimera, Šíbal, Kamidra, Tomala, Koňařík, Havránek.
Trenéři: Humený, Šíbal
 

 

Sobota 30.5.2015

FK SAN JV Šumperk  - SK Hranice 13 : 23  (8 : 11)

Výsledky: 
FK SAN JV Šumperk "A" - SK Hranice "A"    6:4
Branky: Humený, Fárek, Dohnal, Honeš
FK SAN JV Šumperk "B" - SK Hranice "B"    2:7
Branky: Trna 3x, Job 2x, Kunovský 2x
FK SAN JV Šumperk "B" - SK Hranice "A"    2:9
Branky: Kamidra 3x, Fárek 2x, Honeš 2x, Tomala, Dohnal
FK SAN JV Šumperk "A" -  SK Hranice "B"    3:3
Branky:Trna 2x, Kunovský
Sestava: 
SK Hranice "A"
Dohnal - Humený, Honeš, Kamidra,Tomala, Fárek.
SK Hranice "B"
Frydryšek - Havránek, Kunovský, Šimera, Trna, Kubeša, Job.
Trenéři: Humený, Kunovský
 
Neděle - 24.5.2015

1. HFK Olomouc - SK Hranice 7 : 26  (2 : 11)

Výsledky: 
1. HFK Olomouc "A" - SK Hranice "A"    1:6
Branky: Fárek 4x, Kamidra, Tomala
1. HFK Olomouc "B" - SK Hranice "B"    1:5
Branky: Polách 3x, Zdražil 2x
1. HFK Olomouc "B" - SK Hranice "A"    1:13
Branky: Fárek 6x, Kamidra 3x, Tomala 2x, Dohnal, Kunovský 
1. HFK Olomouc "A" - SK Hranice "B"    4:2
Branky: Zdražil, Koňařík
Sestava: 
SK Hranice "A"
Dohnal - Humený, Kunovský, Honeš, Kamidra, Fárek, Tomala
SK Hranice "B"
Frydryšek - Polách, Job, Zdražil, Koňařík, Trna, Čech
Trenéři: Humený, Šíbal
 
Sobota 16.5.2015

SK Hranice -1.SK Prostějov 10 : 13 (6 : 6)

Výsledky: 
SK Hranice "A" - 1.SK Prostějov "A"    4:3
Branky: Kamidra 2x, Honeš, Kunovský
SK Hranice "B" - 1.SK Prostějov "B"    2:3
Branky: Zdražil, Koňařík
SK Hranice "A" - 1.SK Prostějov "B"   1:3
Branka: Fárek  
SK Hranice "B" - 1.SK Prostějov "A"   3:4
Branky:Šíbal 2x, Zdražil
Sestava: 
SK Hranice "A"
Dohnal - Humený, Kunovský, Kamidra, Havránek, Trna, Fárek, Kubeša, Honeš
SK Hranice "B"
Frydryšek - Polách, Zdražil, Šimera, Šíbal, Job, Koňařík, Číhal, Čech
Trenéři: Humený, Šíbal
 
Neděle 10.5.2015

SK Hranice - SK Sigma Olomouc 8 : 29 (3 : 13)

Výsledky: 
SK Hranice "A" - SK Sigma Olomouc "A"    1:9
Branka: Honeš
SK Hranice "B" - SK Sigma Olomouc "B"    2:4
Branky: Číhal, Zdražil
SK Hranice "A" - SK Sigma Olomouc "B"    4:10
Branky: Kamidra, Kunovský, Dohnal, Tomala 
SK Hranice "B" - SK Sigma Olomouc "A"    1:6
Branky: Zdražil
Sestava: 
SK Hranice "A"
Dohnal - Humený, Kunovský, Havránek, Kamidra, Trna, Honeš, Tomala, Kubeša.
SK Hranice "B"
Frydryšek - Koňařík, Polách, Šimera, Číhal, Job, Zdražil, Čech, Otáhal.
Trenéři: Humený, Šíbal.
 
Sobota - 2.5.2015

1. FC Viktorie Přerov - SK Hranice 9 : 34  (6 : 9)

Výsledky: 
1. FC Viktorie Přerov "A" - SK Hranice "A"    3:5
Branky: Trna 2x, Kamidra 2x, Polách
1. FC Viktorie Přerov "B" - SK Hranice "B"   3:4
Branky: Zdražil 4x
1. FC Viktorie Přerov "B" - SK Hranice "A"    1:21
Branky: Trna 6x, Dohnal 5x, Kubeša 4x, Kamidra 3x, Tomala 2x, Polách  
1. FC Viktorie Přerov "A" - SK Hranice "B"    2:4
Branky: Zdražil 2x, Humený, Číhal
Sestava: 
SK Hranice "A"
Dohnal - Polách, Šimera, Kamidra, Trna, Kubeša, Čech
SK Hranice "B"
Frydryšek - Humený, Zdražil, Číhal, Koňařík, Honeš, Job.
Trenéři: Humený, Dohnal
 
Sobota - 25.4.2015

SK Hranice - FK SAN-JV Šumperk   14 : 9  (5 : 4)

Výsledky: 
SK Hranice "A" - FK SAN-JV Šumperk "A"     2:1
Branky: Polách 2x
SK Hranice "B" - FK SAN - JV Šumperk "B"  3:3
Branky: Honeš 2x, Zdražil 
SK Hranice "A" - FK SAN-JV Šumperk "B"    2:3
Branky: Fárek, Kamidra 
SK Hranice "B" - FK SAN-JV Šumperk "A"     7:2
Branka: Honeš 2x, Šíbal 2x, Zdražil 2x, Čech 
Sestava: 
SK Hranice "A"
Dohnal - Humený, Polách, Havránek, Trna, Kamidra, Kubeša, Tomala, Fárek.
SK Hranice "B"
Frydryšek - Koňařík, Zdražil, Šimera, Honeš, Číhal, Čech, Šíbal, Job.
Trenéři: Humený, Šíbal

      

Neděle 12.4.2015

1. SK Prostějov - SK Hranice 10 : 11  (3 : 7)

Výsledky: 
1. SK Prostějov "A" - SK Hranice "A"    1:3
Branky: Fárek 2x, Kamidra
1. SK Prostějov "B" - SK Hranice "B"    2:4
Branky: Honeš, Číhal, Šíbal, Zdražil
1. SK Prostějov "B" - SK Hranice "A"   3:4
Branky: Kamidra 3x, Fárek   
1. SK Prostějov "A" - SK Hranice "B"   4:0
Sestava: 
SK Hranice "A"
Dohnal - Humený, Polách, Trna, Kamidra, Fárek, Havránek, Tomala, Kubeša
SK Hranice "B"
Frydryšek - Koňařík, Zdražil, Šimera, Honeš, Šíbal, Číhal, Čech, Job
Trenéři: Humený,Šíbal

 

Mistrovské zápasy 2014/2015 - krajský přebor U10 - podzim:

Kolo
Domácí
Hosté
Výsledek 
3.
SK Hranice
FK Šumperk
29:14 (16:4)
2.
1.HFK Olomouc
SK Hranice
  3:33 (1:16)
1.
1.SK Prostějov
SK Hranice
17:10 (9:3)
4.
1.FC Vikt. Přerov
SK Hranice
12:22 (6:11)
5.
SK Hranice
SK Sigma Olomouc
12:26 (3:15)
6.
SK Hranice
1.SK Prostějov
12:11 (7:4)
7.
SK Hranice
1.HFK Olomouc
37:1 (20:1)
8.
FK Šumperk
SK Hranice
15:16 (8:8)
9.
SK Hranice
1.FC Vikt. Přerov
35:13 (18:5)
10.
SK Sigma Olomouc
SK Hranice
22:12 (10:8)
Neděle 26.10.2014

SK Sigma Olomouc - SK Hranice 22 : 12 (10 : 8)

Výsledky: 
SK Sigma Olomouc "A" - SK Hranice "A"    5:7
Branky: Fárek 2x, Kamidra 2x, Kubeša, Trna, Zdražil
SK Sigma Olomouc "B"  - SK Hranice "B"   5:1
Branka: Job
SK Sigma Olomouc "B" - SK Hranice "A"   5:1
Branka: Kubeša 
SK Sigma Olomouc "A" - SK Hranice "B"  7:3
Branky: Číhal, Mokrovics, Koňařík
Sestava: 
SK Hranice "A"
Čech - Humený, Zdražil, Trna, Honeš, Fárek, Kubeša, Kamidra
SK Hranice "B"
Tomala - Otáhal, Páleník, Mokrovics, Číhal, Koňařík, Job
Trenéři: Humený, Otáhal, Kunovský

 

Neděle 19.10.2014

SK Hranice -1.FC Viktorie Přerov 35 : 13 (18 : 5)

Výsledky: 
SK Hranice "A" - 1.FC Viktorie Přerov "A"    12:1
Branky: Dohnal 5x, Fárek 2x, Kamidra 2x, Honeš, Tomala, Kunovský
SK Hranice "B" - 1.FC Viktorie Přerov "B"    6:4
Branky: Číhal 3x, Zdražil 2x, Šíbal
SK Hranice "A" - 1.FC Viktorie Přerov "B"   7:7
Branky: Fárek 3x, Dohnal 2x, Kamidra 2x
SK Hranice "B" - 1.FC Viktorie Přerov "A"   10:1
Branky: Zdražil 3x, Číhal 2x, Šíbal 2x, Koňařík, Polách, Šimera
Sestava: 
SK Hranice "A"
Trna - Humený, Kunovský, Kamidra, Tomala, Fárek, Dohnal, Honeš.
SK Hranice "B"
Frydryšek - Polách, Zdražil, Šimera, Havránek, Šíbal, Job, Koňařík, Číhal.
Trenéři: Humený, Šíbal

 

Sobota 11.10.2014

FK SAN JV Šumperk  - SK Hranice 15 : 16  (8 : 8)

Výsledky: 
FK SAN JV Šumperk "A" - SK Hranice "A"    5:3
Branky: Fárek, Tomala, Dohnal
FK SAN JV Šumperk "B" - SK Hranice "B"    3:5
Branky: Kubeša 2x, Kunovský, Honeš, Šíbal 
FK SAN JV Šumperk "B" - SK Hranice "A"    4:3
Branky: Fárek, Čech, Zdražil   
FK SAN JV Šumperk "A" -  SK Hranice "B"    3:5
Branky:Honeš 2x, Polách, Koňařík, Kunovský  
Sestava: 
SK Hranice "A"
Čech - Humený, Zdražil, Kamidra, Trna, Fárek, Dohnal, Tomala. 
SK Hranice "B"
Frydryšek - Polách, Kunovský, Honeš, Šimera, Číhal, Koňařík, Šíbal, Kubeša.
Trenéři: Humený, Kunovský
 
Neděle 5.10.2014

SK Hranice -1.HFK Olomouc 37 : 1 (20 : 1)

Výsledky: 
SK Hranice "A" - 1.HFK Olomouc "A"    8:0
Branky: Kamidra 3x, Fárek 2x, Dohnal, Tomala,Kunovský  
SK Hranice "B" - 1. HFK Olomouc "B" 12:1
Branky: Polách 5x, Zdražil 2x, Koňařík 2x, Šimera, Šíbal, Honeš
SK Hranice "A" - 1.HFK Olomouc "B" 12:0
Branky: Fárek 4x, Kamidra 3x, Dohnal 3x, Humený, Čech     
SK Hranice "B" - 1.HFK Olomouc "A"   5:0
Branky:Šíbal 2x, Zdražil, Honeš, Číhal
Sestava: 
SK Hranice "A"
Čech - Humený, Kunovský, Kamidra, Trna, Tomala, Fárek, Dohnal.
SK Hranice "B"
Frydryšek - Polách, Zdražil, Šimera, Šíbal, Koňařík, Honeš, Číhal.
Trenéři: Humený, Šíbal
 
Neděle 28.9.2014

SK Hranice -1.SK Prostějov 12 : 11 (7 : 4)

Výsledky: 
SK Hranice "A" - 1.SK Prostějov "A"    4:2
Branky: Kunovský 2x, Trna, Fárek
SK Hranice "B" - 1.SK Prostějov "B"    3:2
Branky: Polách, Zdražil, Koňařík
SK Hranice "A" - 1.SK Prostějov "B"   3:4
Branky: Kamidra, Fárek, Kunovský   
SK Hranice "B" - 1.SK Prostějov "A"   2:3
Branky:Šíbal, Zdražil
Sestava: 
SK Hranice "A"
Čech - Humený, Kunovský, Kamidra, Havránek, Trna, Tomala, Fárek, Dohnal.
SK Hranice "B"
Frydryšek - Polách, Zdražil, Šimera, Šíbal, Job, Koňařík, Honeš.
Trenéři: Humený, Šíbal
 
Neděle 21.9.2014

SK Hranice - SK Sigma Olomouc 12 : 26 (3 : 15)

Výsledky: 
SK Hranice "A" - SK Sigma Olomouc "A"    1:8
Branka: Kamidra
SK Hranice "B" - SK Sigma Olomouc "B"    2:7
Branky: Honeš 2x
SK Hranice "A" - SK Sigma Olomouc "B"    5:4
Branky: Zdražil 3x, Kamidra, Fárek  
SK Hranice "B" - SK Sigma Olomouc "A"    4:7
Branky: Mokrovics 2x, Kunovský 2x
Sestava: 
SK Hranice "A"
Čech - Havránek, Zdražil, Šimera, Kamidra, Trna, Fárek, Tomala, Dohnal.
SK Hranice "B"
Frydryšek - Humený, Kunovský, Polách, Honeš, Číhal, Koňařík, Job, Mokrovics, Koláček.
Trenéři: Humený, Zdražil

 

Čtvrtek 18.9.2014

1. SK Prostějov - SK Hranice 17 : 10  (9 : 3)

Výsledky: 
1. SK Prostějov "A" - SK Hranice "A"    5:0
1. SK Prostějov "B" - SK Hranice "B"    4:3
Branky: Honeš 2x, Zdražil
1. SK Prostějov "B" - SK Hranice "A"   5:5
Branky: Dohnal 2x, Fárek 2x, Kamidra   
1. SK Prostějov "A" - SK Hranice "B"   3:2
Branky: Koňařík, Polách 
Sestava: 
SK Hranice "A"
Čech - Šimera, Kunovský, Kamidra, Havránek, Trna, Dohnal, Tomala, Fárek.
SK Hranice "B"
Kitzberger - Polách, Humený, Job, Zdražil, Číhal, Koňařík, Honeš, Mokrovics, Frydryšek. 
Trenéři: Humený, Kunovský
 
Sobota - 13.9.2014

1. FC Viktorie Přerov - SK Hranice 12 : 22  (6 : 11)

Výsledky: 
1. FC Viktorie Přerov "A" - SK Hranice "A"    4:7
Branky: Dohnal 5x, Kunovský, Fárek
1. FC Viktorie Přerov "B" - SK Hranice "B"    2:4
Branky: Polách 2x, Zdražil, Číhal
1. FC Viktorie Přerov "B" - SK Hranice "A"    5:7
Branky: Dohnal 3x, Kunovský 2x, Fárek 2x  
1. FC Viktorie Přerov "A" - SK Hranice "B"    1:4
Branky: Zdražil 2x, Šíbal, Honeš 
Sestava: 
SK Hranice "A"
Čech - Humený, Kunovský, Kamidra, Trna, Dohnal, Fárek, Havránek.
SK Hranice "B"
Šíbal - Polách, Šimera, Job, Zdražil, Číhal, Koňařík, Honeš.
Trenéři: Humený, Šíbal
 
Neděle - 31.8.2014

1. HFK Olomouc - SK Hranice 3 : 33  (1 : 16)

Výsledky: 
1. HFK Olomouc "A" - SK Hranice "A"    0:8
Branky: Dohnal 3x, Kunovský 2x, Kamidra 2x, Honeš
1. HFK Olomouc "B" - SK Hranice "B"    1:8
Branky: Fárek 3x, Polách 2x, Zdražil, Šíbal, Koňařík
1. HFK Olomouc "B" - SK Hranice "A"    1:9
Branky: Kamidra 3x, Dohnal 2x, Honeš, Frydryšek, Čech, Kunovský  
1. HFK Olomouc "A" - SK Hranice "B"    1:8
Branky: Zdražil 3x, Polách, Šíbal, Číhal, Šimera, Job 
Sestava: 
SK Hranice "A"
Čech - Humený, Kunovský, Honeš, Kamidra, Trna, Dohnal, Frydryšek, Havránek.
SK Hranice "B"
Kitzberger - Polách, Šimera, Job, Zdražil, Číhal, Šíbal, Koňařík, Fárek.
Trenéři: Humený, Šíbal

 

Čtvrtek - 28.8.2014

SK Hranice - FK SAN-JV Šumperk   29 : 14  (16 : 4)

Výsledky: 
SK Hranice "A" - FK SAN-JV Šumperk "A"      5:4
Branky: Dohnal 2x, Trna 2x, Kamidra
SK Hranice "B" - FK SAN - JV Šumperk "B"  11:0
Branky: Zdražil 5x, Šíbal 2x, Číhal 2x, Polách, Koňařík
SK Hranice "A" - FK SAN-JV Šumperk "B"    12:0
Branky: Kamidra 6x, Dohnal 2x, Čech 2x, Humený, Mokrovics 
SK Hranice "B" - FK SAN-JV Šumperk "A"     1:10
Branka: Polách 
Sestava: 
SK Hranice "A"
Čech - Humený, Kunovský, Honeš, Kamidra, Trna, Dohnal, Mokrovics, Otáhal.
SK Hranice "B"
Kitzberger - Polách, Šimera, Frydryšek, Job, Zdražil, Číhal, Šíbal, Koňařík, Havránek.
Trenéři: Humený, Šíbal, Zdražil