V záložce "Fotogalerie" nahrány fotky ze soustředění. 

Krajská soutěž starších žáků 2019/2020 - více v záložce "Info pro rodiče". 

 

Týdenní plán  19.8. - 25.8.2019

Pondělí 

Trénink stadion SK 16:30 - 18:00

Úterý

Trénink stadion SK 16:30 - 18:00

Středa
volno

Čtvrtek

Trénink stadion SK 15:00 - 16:30

Pátek 

Trénink stadion SK 15:00 - 16:30

Sobota

MU SK Řetězárna Č. Ves - doma 

Neděle

MU TJ Val.Meziříčí - venku

Sobota 24.8. 2019 - MU SK Řetězárna Česká Ves  - doma 10:00hod.

Sraz: 9:00hod. stadion SK (konec cca 12:00hod.)
NOMINACE: proběhne ve čtvrtek
S sebou: kopačky, chrániče, ručník, sprchový gel.
 
 

Neděle 25.8. 2019 - MU TJ Val. Meziříčí  - venku 10:00hod.

Sraz: 8:20hod. stadion SK (autobusem společně s r.2006)
Návrat: cca 15:00hod. 
S sebou: kopačky, chrániče, ručník, sprchový gel, svačinu, pití. 

 

Týdenní plán 26.8. - 1.9.2019

Pondělí

Trénink stadion SK 16:30 - 18:00

Úterý

Trénink stadion SK 16:30 - 18:00

Středa
volno

Čtvrtek

Trénink stadion SK 16:30 - 18:00

Pátek

Trénink stadion SK 15:00 - 16:30

Sobota 
volno

Neděle

MU FC Baník - doma

MU FC Kralice na Hané - venku

 
 

PODZIM 2019

Starší žáci – MSŽD - U15 skupina E - r. 2005

 

Kolo

Den

Termín

Čas

Domácí

Hosté

1.

SO

17.08.2019

10:00

SK Hranice

FC Vsetín

2.

NE

25.08.2019

10:00

TJ Val. Meziříčí

SK Hranice 

3.

NE

01.09.2019

10:00

SK Hranice 

FC Baník

4.

SO 

07.09.2019

10:00

FK Třinec

SK Hranice

5.

NE

15.09.2019

12:00

SK Hranice

1.FC Vikt.Přerov

6.

NE

22.09.2019

10:00

FC Hlučín

SK Hranice 

7.

SO

28.09.2019

10:00

SK Hranice

ŠSK Bílovec 

8.

SO

05.10.2019

10:00

FK Šumperk  

SK Hranice 

9.

NE 

13.10.2019

10:00

SK Hranice 

SK Uničov

10.

NE 

20.10.2019

13:00

FC Vsetín 

SK Hranice 

11.

SO

26.10.2019

10:00

SK Hranice

TJ Val. Meziříčí

12.

SO 

02.11.2019

14:30

FC Baník 

SK Hranice 

13.

SO

09.11.2019

10:00

SK Hranice

 FK Třinec  

 

Podzim 2019

Starší žáci - Krajská soutěž U15

TABULKA

 

Kolo

Den

Termín

Čas

Domácí

Hosté

4.

SO

24.08.2019

10:00

SK Hranice

SK Řetězárna Česká Ves

5.

NE 

01.09.2019

13:00

FC Kralice na Hané 

SK Hranice

6.

SO

07.09.2019

10:00

SK Hranice

FC Dolany

7. 

SO

14.09.2019

12:00

TJ Sokol Tovačov

SK Hranice

8.

SO

21.09.2019

10:00

SK Hranice

1.Oddíl Mlád. Kopané Šternberk

10.

SO

05.10.2019

10:00

SK Hranice

TJ Sokol Velký Týnec

11.

SO

12.10.2019

10:00

SK Řetězárna Česká Ves

SK Hranice

3.

NE 

27.10.2019

10:00

TJ Sokol Velký Týnec

SK Hranice

1.

NE 

03.11.2019

09:30

1.Oddíl Mlád. Kopané Šternberk

SK Hranice

 

FK Třinec