VENKOVNÍ TURNAJE

 

O POHÁR STAROSTY K ZALOŽENÍ MĚSTA HLUČÍN - 3. ROČNÍK - NEDĚLE 19.6.2016

Naše zápasy:

FC Odra Petřkovice 2:0 (Fárek, Pečeňa)
TJ Sokol Šilheřovice 2:0 (Fárek, Pečeňa)
MFK Frýdek - Místek 1:0 (Kamidra)
FC Hlučín zelení 3:1 (Kamidra, Pečeňa, Fárek)
ROW Rybnik (Polsko) 1:4 (Vaculík)
FC Hlučín žlutí 7:1 (Fárek 2x, Kamidra 2x, Pečeňa, Zdražil, Šíbal)
Knurów (Polsko) 5:0 (Zdražil 2x, Fárek, Čech, Vaculík)

Konečné pořadí:

1. ROW RYBNIK (POLSKO), 2. SK HRANICE, 3. FC HLUČÍN ŽLUTÍ, 4. MFK FRÝDEK - MÍSTEK, 5. TJ SOKOL ŠILHEŘOVICE, 6. FC ODRA PETŘKOVICE, 7. KNURÓW (POLSKO), 8. FC HLUČÍN ŽLUTÍ.
Druhým nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen náš hráč LUKÁŠ FÁREK.

Sestava:

Trna - Humený, Kunovský, Koňařík, Havránek, Šimera, Honeš, Číhal, Kamidra, Čech, Vaculík, Pečeňa, Šíbal, Zdražil, Fárek.

 

O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY MĚSTA NOVÝ JIČÍN -                    11. ROČNÍK - SOBOTA 7.5.2016

Naše zápasy - skupina:

FK Třinec 5:0 (Zdražil 2x, Kamidra, Fárek, Pečeňa)
TJ Sokol Ratiboř 7:2 (Pečeňa 2x, Kamidra 2x, Fárek, Šimera, Zdražil)
TJ Sedlnice 8:0 (Zdražil 4x, Fárek, Kamidra, Kunovský, Koňařík)
MFK Frýdek Místek 1:1 (Kunovský)
FK Nový Jičín modří 3:1 (Pečeňa 2x, Kamidra)

Semifinále:

FC Hlučín 1:0 (Kamidra)

Finále:

MFK Frýdek Místek 1:6 (Koňařík)

Konečné pořadí:

1.MFK FRÝDEK MÍSTEK, 2. SK HRANICE, 3. FC VÍTKOVICE 1919, 4. FC HLUČÍN, 5. FK TŘINEC, 6. UNITED MORAVA, 7. FK NOVÝ JIČÍN MODŘÍ, 8. FK NOVÝ JIČÍN ŽLUTÍ, 9. FK OSTRAVA PORUBA, 10. TJ SOKOL RATIBOŘ, 11. TJ MOŘKOV, 12. TJ SEDLNICE, 13. TJ SOKOL ŽILINA.
Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen náš hráč LUKÁŠ ZDRAŽIL.

Sestava:

Trna - Kunovský, Polách, Honeš, Šimera, Humený, Koňařík, Kamidra, Pečeňa, Zdražil, Číhal, Fárek.
 

TURNAJ EON CUP- KOSTELEC NA HANÉ - SOBOTA 11.4.2015

Naše zápasy - skupina: 

Němčice na Hané  2:0 (Polách, Fárek)
FC Chropyně  0:0 
SK Louky  2:0 (Zdražil 2x) 
MFK Vyškov 3:3 (Čech 2x, Zdražil)
TJ Svitavy 2:1 (Zdražil, Čech)

Play off:

1. SK Prostějov 0:3 
MFK Vyškov 4:2 (Zdražil 2x, Honeš 2x) 

Zápas o 5.-6. místo:

1. HFK Olomouc  0:0, na penalty 1:3 (Kamidra)

Konečné pořadí: 

V konkurenci 24 týmů se naši chlapci umístili na pěkném 6. místě. 

Sestava: 

Dohnal - Humený, Polách, Trna, Fárek, Kamidra, Zdražil , Čech, Šíbal, Šimera, Koňařík, Honeš.