Halové turnaje

SEZÓNA 2016/2017
     
Sobota
3.12.2016
Frýdek-Místek
1 tým
Sobota
14. 1. 2017
Žeravice
2 týmy
Neděle
28. 1. 2017
Němčice nad Hanou
1 tým
Neděle
12. 2. 2017
Bílovec
1 tým
Sobota
25. 2. 2017
Hranice - hala Cement
2 týmy
Turnaj 25.2.2017 pořádají trenéři a rodiče.

 

Turnaj Hranice - sobota 25.2.2017

Pořadatel SK Hranice (trenéři a rodiče) - hala Cement  

Naše zápasy - "zelení":

SK Hranice "bílí" 3:0 (Koňařík, Zdražil Kunovský)
TJ Sokol Dub nad Moravou 1:2 (Koňařík)
FK Nové Sady 2:0 (Kamidra, Zdražil)
FK Nový Jičín 1:1 (Zdražil)
SFC Opava 2:2 (Zdražil, Vaculík)
FC Vsetín 2:2 (Zdražil, Pečeňa)
1. FC Viktorie Přerov 2:1 (Zdražil, Vaculík)

Naše zápasy - "bílí":

SK Hranice "zelení" 0:3
FK Nové Sady 0:0
FK Nový Jičín 0:5
SFC Opava 0:3
FC Vsetín 2:1 ( Dohnal 2x)
1. FC Viktorie Přerov 1:0 (Kubeša)
TJ Sokol Dub nad Moravou 1:0 (Tomala)

Konečné pořadí:

1.TJ Sokol Dub nad Moravou, 2. FK Nový Jičín, 3. SFC Opava, 4. SK Hranice "zelení", 5. SK Hranice "bílí", 6. FK Nové Sady, 7. 1. FC Viktorie Přerov, 8. FC Vsetín.

Sestavy:

SK Hranice "zelení": Trna  - Humený, Kunovský, Koňařík, Honeš, Zdražil, Vaculík, Pečeňa, Kamidra, Seibert.
SK Hranice "bílí": Kopecký - Polách, Kubeša, Šimera, Havránek, Fárek, Šíbal, Tomala, Dohnal, Job.

Nejlepší hráč turnaje - Lukáš Zdražil (SK Hranice).

 

Turnaj Bílovec  - neděle 12.2.2017

Pořadatel ŠSK Bílovec 

Naše zápasy:

SFC Opava "06" 3:6 (Kamidra3x)
SK Hranice "06" 5:2 (Kamidra 3x, Pečeňa 2x)
ŠSK Bílovec  2:6 (Zdražil 2x)
SFC Opava "05" 2:5 (Zdražil, Vaculík)

Konečné pořadí: 

1. SFC Opava 2005, 2. ŠSK Bílovec, 3. SFC Opava 2006, 4. SK Hranice 2005, 5. SK Hranice 2006.

Sestava:

Trna - Humený, Kunovský, Havránek, Polách, Šimera, Číhal, Kamidra, Vaculík, Zdražil, Pečeňa, Job, Šíbal.
 

Turnaj Němčice nad Hanou  - neděle 29.1.2017

Pořadatel 1.SK Prostějov

Naše zápasy - skupina: 

TJ Jiskra Staré Město 5:0 (Zdražil 2x, Pečeňa, Fárek, Kunovský)
SFC Opava  4:1 (Kunovský 2x, Honeš, Kamidra)
1.SK Prostějov "modrá" 1:1 (Kunovský)

Semifinále:

1.OMK Šternberk 4:1 (Zdražil 2x, Kamidra, Pečeňa)

Finále:

SFC Opava 3:4 na penalty  (Vaculík 2x, Pečeňa)

Konečné pořadí: 

1. SFC Opava, 2. SK Hranice, 3. 1.OMK Šternberk, 4. 1.SK Prostějov "oranžová, 5. FC Sparta Brno, 6. SK Líšeň, 7. 1.SK Prostějov "modrá", 8. TJ Jiskra Staré Město.

Sestava: 

Trna - Humený, Kunovský, Koňařík, Polách, Honeš, Kamidra, Vaculík, Pečeňa, Zdražil, Fárek.

 

Turnaj Žeravice - sobota 14.1.2017

Pořadatel 1. FC Viktorie Přerov - hala Žeravice, turnaj pro r.2004.

Naše zápasy - SK Hranice "A":

1. FC Viktorie Přerov "A" 4:0 (Fárek, Kamidra, Vaculík, Honeš)
1. FC Viktorie Přerov "B"  6:1 (Fárek 3x, Humený, Kamidra, Pečeňa)
Slovan Černovír 3:0 (Kamidra, Pečeňa, Humený)
SK Hranice "B" 4:0 (Kunovský 2x, Vaculík, Pečeňa)
FK Chropyně 5:0 (Honeš, Humený, Kamidra, Kunovský, Fárek)
TJ Sokol Radslavice 2:1 (Vaculík, Kamidra)

Naše zápasy - SK Hranice "B":

TJ Sokol Radslavice 2:0 (Cubo, Kučera M.)
FK Chropyně  1:0 (Cubo)
Slovan Černovír 2:3 (Kubeša, Cubo)
SK Hranice "A" 0:4
1. FC Viktorie Přerov "A" 5:0 (Cubo 2x, Kučera M., Job, Šimera)
1. FC Viktorie Přerov "B" 2:2 (Cubo, Kučera L.)

Konečné pořadí:

1.SK Hranice "A", 2. Slovan Černovír, 3. SK Hranice "B", 4. 1.FC Viktorie Přerov "B", 5. TJ Sokol Radslavice, 6. 1. FC Viktorie Přerov "A", 7. FK Chropyně.

Sestavy:

SK Hranice "A": Trna - Humený, Kunovský, Honeš, Koňařík, Kamidra, Vaculík, Pečeňa, Fárek.
SK Hranice "B": Vybíral - Šimera, Havránek, Dohnal, Job, Seibert, Cubo, Kubeša, Kučera L., Kučera M. 

 

Turnaj Next reality cup Frýdek-Místek  - sobota 3.12.2016

Pořadatel MFK  Frýdek-Místek 

Naše zápasy - skupina: 

TJ Nový Jičín 3:1 (Koňařík, Kamidra, Fárek)
SFC Opava  4:2 (Kunovský, Pečeňa, Zdražil, Kamidra)
FC Hlučín  3:0 (Zdražil 2x, Kamidra)
MFK  F-M "bílí " 0:2 

Finále:

MFK F-M  r.2006 7:0 (Pečeňa 2x, Zdražil 2x, Fárek, Vaculík, Číhal)

Konečné pořadí: 

1. SK Hranice, 2. MFK F-M r.2006, 3. SFC Opava, 4. MFK Karviná, 5. MFK F-M "bílí", 6. MFK F-M "modří", 7. Fotbal Třinec, 8. TJ Nový Jičín, 9. FC Hlučín, 10.Odra Petřkovice. 

Sestava: 

Trna - Koňařík, Kunovský, Humený, Polách, Honeš, Číhal, Vaculík, Pečeňa, Zdražil, Fárek, Kamidra.

Nejlepší brankář turnaje - David Trna  (SK Hranice).

 

 
SEZÓNA 2015/2016
 
Sobota
21.11.2015
Bystřice p.H.
2 týmy
Sobota
28.11.2015
Hranice
2 týmy
Sobota
16.1.2016
1.FCVikt.Přerov(Žeravice)
2 týmy
Sobota
23.1.2016
Bílovec - odpoledne
1 tým
Sobota 
13.2.2016
Bystřice p.H.
1 tým 
Sobota 
27.2.2016
Hranice
2 týmy
Sobota 
13.3.2016
Prostějov
1tým
Turnaje 28.11.2015 a 27.2.2016 - Hranice (hala Cement) - pořádají trenéři a rodiče.

 

Turnaj Němčice nad Hanou  - neděle 13.3.2016

Pořadatel 1. SK Prostějov

Naše zápasy - skupina: 

FC Kuřim 4:0 (Kunovský, Kamidra, Pečeňa, Honeš)
1. SK Prostějov "modrá" 0:2
Tišnovsko 2:5 (Fárek, Kamidra)
Svratka Brno 1:5 (Kamidra)

Zápas o 7. - 8. místo:

1. FC Slovácko 3:9 (Fárek 2x, Kamidra)

Konečné pořadí: 

1. SK Prostějov "modrá", 2. SK Prostějov "bílá", 3. FC Dosta Bystrc, 4. Svratka Brno, 5. Tišnovsko, 6. SK Louky Zlín, 7. FC Slovácko, 8. SK Hranice, 9. Starý Lískovec,10. FC Kuřim. 

Sestava: 

Šíbal - Polách, Kunovský, Humený, Koňařík, Honeš, Trna, Fárek, Kamidra, Pečeňa.

 

Turnaj Hranice - sobota 27.2.2016

Pořadatel SK Hranice (trenéři a rodiče) - hala Cement  

Naše zápasy - "zelení":

SK Hranice "bílí" 4:1 (Fárek, Kunovský, Tomala, Kamidra)
FC Baník Ostrava "A" 0:4
FK Nové Sady 0:0
FK Chropyně 2:0 (Kamidra, Kunovský)
FC Hlučín 1:1 (Čech)
MŠK Púchov 1:3 (Kamidra)
FC Baník Ostrava "B" 1:2 (Kamidra)

Naše zápasy - "bílí":

SK Hranice "zelení" 1:4 (Polách)
FC Baník Ostrava "A" 0:0
FK Nové Sady 1:0 (Pečeňa)
FK Chropyně 3:0 (Polách, Šíbal, Pečeňa)
FC Hlučín 0:2
MŠK Púchov 0:4
FC Baník Ostrava "B" 0:7

Konečné pořadí:

1.FC Baník Ostrava "B", 2. FC Hlučín, 3. FC Baník Ostrava "A", 4. MŠK Púchov, 5. FK Nové Sady, 6. SK Hranice "zelení", 7. SK Hranice "bílí", 8. FK Chropyně.

Sestavy:

SK Hranice "zelení": Dohnal - Trna, Koňařík, Tomala, Čech, Humený, Kunovský, Fárek, Kamidra.
SK Hranice "bílí": Frydryšek - Polách, Honeš, Číhal, Kainar, Šíbal, Pečeňa, Job, Šimera. 

 

Turnaj Bystřice p.H.  - sobota 13.2.2016 - hala Sušil

Pořadatel FK Kozlovice 

Naše zápasy - skupina: 

Spartak VTJ Lipník n/B 3:0 (Kamidra 2x, Dohnal)
FK Bystřice p.H. 5:0 (Šíbal 3X, Číhal, Koňařík)
TJ Valašské Meziříčí 1:2 (Šíbal)
SK Sigma Olomouc 0:5

Play off o 5.-8. místo:

TJ Prusinovice  5:0 (Pečeňa 3x, Šíbal, Dohnal)

Zápas o 5.-6. místo:

Spartak VTJ Lipník n/B 1:2 na penalty  (Pečeňa)

Konečné pořadí: 

1. SK Sigma Olomouc, 2. TJ Valašské Meziříčí, 3. FC Kozlovice, 4. SK 2006 "B", 5. Spartak VTJ Lipník n/B, 6. SK Hranice 2005, 7. SK Hranice 2006 "A", 8. TJ Prusinovice, 9. TJ Sokol Stará Ves,10. FK Bystřice p.H. 

Sestava: 

Frydryšek - Polách, Kunovský, Koňařík, Kamidra, Číhal, Pečeňa, Šíbal, Dohnal, Job.  

 

Turnaj Bílovec - sobota 23.1.2016

Pořadatel ŠSK Bílovec

Naše zápasy: 

FC Třinec 1:3 (vlastní)
FC Svratka Brno 3:2 (Kamidra 2x, Pečeňa)
FK Rajhrad 9:0 (Zdražil 2x, Honeš, Dohnal, Šíbal, Polách, Pečeňa, Čech, vlastní)
ŠSK Bílovec 1:1 (Pečeňa)
FK Stará Bělá 4:1 (Šíbal 2x, Kamidra, Zdražil)

Konečné pořadí:

1. FC Třinec, 2. SK Hranice, 3. FC Svratka Brno, 4. ŠSK Bílovec, 5. FK Stará Bělá 6. FK Rajhrad.

Sestava:

Dohnal - Humený, Kunovský, Polách, Honeš, Kamidra, Trna, Zdražil, Čech, Pečeňa, Šíbal.

Nejlepší hráč turnaje - Roman Čech (SK Hranice).

 

Turnaj Žeravice - sobota 16.1.2016

Pořadatel 1.FC Viktorie Přerov - hala Žeravice  

Naše zápasy - SK Hranice 1:

SKF Elko Holešov 0:1
1.FC Viktorie Přerov "modří" 7:1 (Vaculík 2x, Kamidra 2x, Kunovský 2x, Fárek)
FK Kozlovice 5:1 (Koňařík 4x, Kamidra)

Naše zápasy - SK Hranice 2:

SK Hanácká Slavia Kroměříž 2:0 (Pečeňa, Honeš)
1.FC Viktorie Přerov "bílí" 2:2 (Pečeňa, Honeš)
FK Nové Sady 1:2 (Pečeňa)

Skupina o 1.- 4. místo:

SK Hranice 1 - Nové Sady 3:0 (Kamidra 2x, Kunovský)
SK Hranice 1 - SK Hanácká Slavia Kroměříž 1:3 (Fárek)

Skupina o 5.- 8. místo:

SK Hranice 2 - FK Kozlovice 1:3 (Pečeňa)
SK Hranice 2 - 1. FC Viktorie Přerov "modří"  2:1 (Polách, Honeš)

Konečné pořadí:

1.SFK Elko Holešov , 2. SK Hanácká Slavia Kroměříž, 3. SK Hranice 1,  4. FK Nové Sady, 5. 1. FC VIktorie Přerov "bílí",6. SK Hranice 2, 7. 1.FC Viktorie Přerov "modří", 8. FK Kozlovice

Sestavy:

SK Hranice 1 - Dohnal - Trna, Kunovský, Fárek, Kamidra, Koňařík, Kainar, Vaculík.
SK Hranice 2 - Frydryšek - Havránek, Polách, Číhal, Pečeňa, Honeš, Job,Šimera. 

Nejlepší střelec turnaje - Dominik Kamidra (SK Hranice). 

 

Turnaj Hranice - sobota 28.11.2015

Pořadatel SK Hranice (trenéři a rodiče) - hala Cement  

Naše zápasy - "zelení":

SK Hranice "bílí" 2:1 (Kunovský, Honeš)
FK Nový Jičín 0:0
1.SK Prostějov 2:0 (Fárek 2x)
HS Kroměříž 0:1
FC Třinec 1:2 (Fárek)
SK Louky Zlín 1:0 (Zdražil)
SK Líšeň Brno 1:1 (Fárek)

Naše zápasy - "bílí":

SK Hranice "zelení" 1:2 (Kamidra)
1.SK Prostějov 2:1 (Pečeňa, Šíbal)
HS Kroměříž 1:3 (Pečeňa)
SK Líšeň Brno 1:1 (Pečeňa)
FC Třinec 0:3
FK Nový Jičín 0:1
SK Louky Zlín 2:1 (Polách, Pečeňa)

Konečné pořadí:

1.FK Nový Jičín, 2. HS Kroměříž, 3. FC Třinec, 4. SK Hranice "zelení", 5. SK Líšeň Brno, 6. SK Hranice "bílí", 7. SK Louky Zlín, 8. 1.SK Prostějov

Sestavy:

SK Hranice "zelení" - Trna - Humený, Kunovský, Honeš, Tomala, Fárek, Zdražil.
SK Hranice "bílí" - Frydryšek - Havránek, Polách, Koňařík, Číhal, Kainar, Šíbal, Kamidra, Pečeňa. 

 

Turnaj Bystřice p.H. - sobota 21.11.2015 - hala Sušil

Naše zápasy - SK Hranice "A":

SK Hranice "B" 1:0 (Fárek)
Sokol Ústí u Vsetína 7:0 (Fárek 4x, Čech 2x, Honeš)
TJ Sokol Radslavice 2:0 (Fárek, Kunovský)
FC Svratka Brno 2:0 (Fárek, Kunovský)
Sparta Brno "A" 0:1
SK HS Kroměříž  1:1 (Čech)
SFK ELKO Holešov 2:1 (Fárek 2x)
Sparta Brno "B" 1:2 (Dohnal)

Naše zápasy - SK Hranice "B":

SK Hranice "A" 0:1
TJ Sokol Radslavice 1:1 (Polách)
Sokol Ústí u Vsetína 2:0 (Zdražil 2x)
SK HS Kroměříž 2:0 (Pečeňa, Zdražil)
SFK ELKO Holešov 1:1 (Zdražil)
Sparta Brno "A" 0:0
FC Svratka Brno 0:0
Sparta Brno "B" 0:1

Konečné pořadí:

1. Sparta Brno "B", 2. SK Hranice "A", 3. Sparta Brno "A", 4. SFK ELKO Holešov, 5. SK Hranice "B", 6. FC Svratka Brno, 7. SK HS Kroměříž, 8. TJ Sokol Radslavice, 9. Sokol Ústí u Vsetína.

Sestavy:

SK Hranice "A" - Dohnal - Humený, Kunovský, Honeš, Trna, Čech, Tomala, Job, Fárek.
SK Hranice "B" - Frydryšek - Havránek, Polách, Šimera, Číhal, Koňařík, Pečeňa, Kainar, Šíbal, Zdražil.

Nejlepší střelec turnaje: Lukáš Fárek (SK Hranice "A") - 9 branek.

 

Halové turnaje

 
SEZÓNA 2014/2015
 
Neděle 
23.11.2014
Olomouc 
1 tým 
Neděle
30.11.2014
Zašová
2 týmy
Sobota
31.1.2015
Hranice
2 týmy
Sobota 
7.2.2015
Vítkovice
1 tým 
Sobota 
14.2.2015
Přerov 
1 tým
Sobota 
21.2.2015
Hranice 
2 týmy 
 Turnaje 31.1.2015 a 21.2.2015 Hranice (hala Cement) - pořádají trenéři a rodiče.

 

Turnaj Hranice - sobota 21.2.2015

Pořadatel SK Hranice (trenéři a rodiče) - hala Cement 

Naše zápasy: 

TJ Valašské Meziříčí 2:0 (Kunovský, Tomala)
Hanácká Slávie Kroměříž 2:0 (Fárek, Kamidra)
FK Štípa 1:0 (Kamidra)
FK Púchov 0:1
FC Viktorie Otrokovice 3:0 (Fárek, Kunovský, Trna)
SK Paseky Zlín 0:0

Konečné pořadí:

1. FK Púchov, 2. SK Hranice, 3. TJ Valašské Meziříčí, 4. SK Paseky Zlín, 5. Hanácká Slávie Kroměříž, 6. FC Viktorie Otrokovice, 7. FK Štípa.

Sestava:

Dohnal - Kunovský,Honeš, Havránek, Frydryšek, Tomala, Kamidra, Fárek, Trna, Job, Šimera, Koňařík.

 

Turnaj Přerov - sobota 14.2.2015

Pořadatel FK Kozlovice 

Naše zápasy - skupina: 

1. FC Viktoria Přerov 2:2 (Koňařík, Šíbal)
TJ Valašské Meziříčí 3:3 (Kunovský, Honeš, Kamidra)
RSM Hodonín 0:2 
MFK Púchov 0:7

Play off o 5.-8. místo:

Dub n. M. 8:0 (Šíbal 2x, Tomala, Čech, Job, Kunovský, Kamidra, Frydryšek)

Zápas o 5.-6. místo:

TJ Valašské Meziříčí 1:2 (Šíbal)

Konečné pořadí: 

1. RSM Hodonín, 2. MFK Púchov, 3. 1.FC Slovácko, 4. Baník Ostrava, 5. TJ Valašské Meziříčí, 6. SK Hranice, 7. FK Kozlovice, 8. Dub n.M., 9. 1. FC Viktoria Přerov, 10. FC Vsetín. 

Sestava: 

Dohnal - Kunovský, Honeš, Kamidra, Koňařík,Čech, Šíbal, Frydryšek, Tomala, Job. 
 

Fajki Cup - sobota 7.2.2015

Pořadatel MFK Vítkovice - hala Dubina

Naše zápasy - skupina:

FC Baník Ostrava modří 3:4 (Trna, Kunovský, Zdražil)
FK Nový Jičín 1:2 (Trna)
Sigma Olomouc modří 0:6
MFK Vítkovice "B" 2:0 (Trna, Fárek)

Play off o 5.-8.místo:

FC Baník Ostrava bílí 6:2 (Fárek 3x, Šíbal, Polách, Trna)

Zápas o 5.-6. místo:

FK Nový Jičín 4:3 na penalty (Fárek, Šíbal, Dohnal)
Penalty proměnili: Kunovský, Fárek, Zdražil.

Konečné pořadí: 

1. MFK Vítkovice "A", 2. Sigma Olomouc červení, 3.FC Baník Ostrava modří, 4. Sigma Olomouc modří, 5. SK Hranice, 6. FK Nový Jičín, 7. FC Baník Ostrava bílí, 8. FŠ RB Moravany nad Váhom, 9. FC Hlučín, 10. MFK Vítkovice "B".

Sestava:

Zdražil - Kunovský, Polách, Humený, Šimera, Fárek, Trna, Kamidra, Dohnal, Šíbal.
 

Turnaj Hranice - sobota 31.1.2015

Pořadatel SK Hranice (trenéři a rodiče) - hala Cement  

Naše zápasy - "modří":

TJ Sokol Radslavice 2:0 (Kunovský, Šíbal)
Dub nad Moravou 1:1 (Kunovský)
FC Třinec 1:0 (Zdražil)
HFK Olomouc 2:0 (Fárek, Šíbal)
FK SAN-JV Šumperk 0:0
SK Paseky Zlín 2:1 (Kamidra, Šíbal)
SK Hranice "bílí" 5:1 (Zdražil 3x, Fárek 2x)

Naše zápasy - "bílí":

Dub nad Moravou 0:3
FC Třinec 0:1
HFK Olomouc 1:0 (Koňařík)
FK SAN-JV Šumperk 0:2
SK Paseky Zlín 0:1
TJ Sokol Radslavice 0:0
SK Hranice "modří" 1:5 (Frydryšek)

Konečné pořadí:

1. FK SAN-JV Šumperk, 2. SK Hranice "modří", 3. TJ Sokol Dub nad Moravou, 4. FC Třinec, 5. TJ Sokol Radslavice, 6. SK Paseky Zlín, 7. SK Hranice "bílí", 8. HFK Olomouc.

Sestavy:

SK Hranice "modří" - Trna - Humený, Kunovský, Šíbal, Kamidra, Zdražil, Dohnal, Fárek.
SK Hranice "bílí" - Honeš - Šimera, Polách, Koňařík, Tomala, Job, Frydryšek, Čech. 

 

Turnaj Zašová - neděle 30.11. 2014

Pořadatel: TJ Valašské Meziříčí r.2005

Naše zápasy - skupina "A" - SK Hranice I:

TJ Valašské Meziříčí I 0:1
FK Púchov 0:1
FC Baník Ostrava 4:2 (Fárek 3x, Kamidra)

Naše zápasy - skupina "B" - SK Hranice II:

TJ Valašské Meziříčí II 2:3 (Zdražil 2x)
FK Nový Jičín 3:3 (Číhal, Šíbal, Zdražil)
SK Sigma Olomouc 2:0 (Šíbal, Polách)

Naše zápasy - skupina o 5.-8. místo - SK Hranice I:

SK Sigma Olomouc 1:4 (Fárek)
TJ Valašské Meziříčí I 1:1 (Tomala)
FK Nový Jičín 1:0 (Fárek)

Naše zápasy - skupina o 1.-4. místo - SK Hranice II:

FK Púchov 0:1
TJ Valašské Meziříčí II 0:1
FC Baník Ostrava 0:1

Konečné pořadí:

 1. FC Baník Ostrava, 2. TJ Valašské Meziříčí II, 3. FK Púchov, 4. SK Hranice II, 5. FK Nový Jičín, 6. SK Sigma Olomouc, 7. SK Hranice I, 8. TJ Valašské Meziříčí I.

Sestavy:

SK Hranice I - Čech, Humený, Kunovský, Havránek, Kamidra, Trna, Tomala, Fárek.
SK Hranice II - Frydryšek, Polách, Šimera, Zdražil, Číhal, Koňařík, Job, Šíbal.

Nejlepší střelec turnaje: Lukáš Fárek (SK Hranice I) - 5 branek

 

1. Fair Play Cup - Olomouc - neděle 23.11. 2014

Pořadatel: SK SIGMA OLOMOUC r.2005

Naše zápasy - skupina:

Sigma Olomouc "modrá" 1:3 (Kamidra)
MFK Skalica 3:2 (Kunovský 2x, Kamidra)
FC Zbrojovka Brno 0:3
AC Sparta Praha "červená" 1:4 (Šíbal)

Play off o 7.místo: 

TJ Valašské Meziříčí 2:6 (Fárek 2x)

Konečné pořadí:

1. AC Sparta Praha "červená", 2. Sigma Olomouc "modrá", 3. AC Sparta Praha "bílá", 4. Sigma Olomouc "červená", 5. FC Zbrojovka Brno, 6. FC Svratka Brno, 7. TJ Valašské Meziříčí, 8. SK Hranice, 9. 1.FC Slovácko, 10. MFK Skalica 

Sestava:

Humený, Kunovský, Polách, Kamidra, Zdražil, Trna, Honeš, Fárek, Šíbal.